Dell Monitor E2423H 23.8 cali VA LED Full HD (1920x1080) /16:9/VGA/DP/3Y AES
zapytaj o dostępność, +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Specyfikacja techniczna
| Model | E2423H |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Kontrast dynamiczny | 3 000:1 |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub • 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| WiFi | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | EPEAT • Energy Star |
| TCO Certified | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Wysokość | 33.161 cm |
| Wysokość z podstawą | 42.035 cm |
| Szerokość | 55.264 mm |
| Głębokość | 4.969 cm |
| Głębokość z podstawą | 17.1 cm |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 3.11 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 46 |
| Akcesoria w zestawie | Kabel DisplayPort |
| Waga z podstawą | 3.85 kg |
| Pozostałe parametry | Regulacja pozycji ekranu: Odchylenie Kąt pochylenia: -5/+21 stopni |
| Informacje o gwarancji | 3 lata |
| Pobór mocy | 25 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Pełna nazwa | Dell Monitor E2423H 23.8 cali VA LED Full HD (1920x1080) /16:9/VGA/DP/3Y AES |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











