Dell Monitor P3424WEB 34 cale IPS Zakrzywiony WQHD (3440x1440)/21:9/HDMI/DP/USB-C/RJ-45/Kamera/Głośniki/Mikrofon/3Y
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny

📄 Certyfikowany sprzedawca
Opis
- Wyglądaj zawsze doskonale dzięki inteligentnej kamerze internetowej, która zawiera sensor Sony STARVIS o rozdzielczości 2K QHD. Doświadcz automatycznego ustawiania ostrości, regulacji światła oraz poprawionej klarowności obrazu. Komunikuj się wyraźnie dzięki wbudowanym mikrofonom z podwójną technologią redukcji echa oraz dwóm głośnikom o mocy 5 W.
- Zabezpiecz interakcje dzięki automatycznemu wyłączaniu kamery i szybko rozpocznij pracę dzięki funkcji Dell ExpressSign-in, która wykrywa Twoją obecność i loguje Cię za pomocą Windows Hello. Bezproblemowo rozpocznij spotkania zespołu na tym monitorze certyfikowanym dla Microsoft Teams.
- Usprawnij swoją przestrzeń roboczą dzięki monitorowi z hubem USB-C, który łączy Cię z siecią Ethernet oraz wieloma innymi urządzeniami.
- Stworzony z wykończeniem premium w kolorze platynowego srebra, ten stylowy zakrzywiony monitor do wideokonferencji pasuje zarówno do domowych, jak i biurowych wnętrz.
- Wyświetl zawartość z dwóch źródeł komputerowych dzięki funkcjom Picture-in-Picture (PiP) i Picture-by-Picture (PbP). KVM umożliwia sterowanie oboma komputerami za pomocą pojedynczej klawiatury i myszy.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 34.14'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Zakrzywienie ekranu | 3800 R |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Kamera internetowa | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.2325 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.0, 1 x DisplayPort, 1 x USB (Type B), 1 x USB (Type C), 1 x RJ-45 LAN, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Głębokość z podstawą | 242.47 mm |
| Wysokość z podstawą | 445.89 mm |
| Wysokość | 419.99 mm |
| Szerokość | 815.65 mm |
| Głębokość | 84.85 mm |
| Waga z podstawą | 10.83 kg |
| Waga | 7.43 kg |
| Certyfikaty | Energy Star, TCO, EPEAT, RoHS |
| Pobór mocy | 31.5 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | F |
| Kod dostawcy | 210-BFOB |
| EAN | 0884116441489 |
| Pełna nazwa | Dell Monitor P3424WEB 34 cale IPS Zakrzywiony WQHD (3440x1440)/21:9/HDMI/DP/USB-C/RJ-45/Kamera/Głośniki/Mikrofon/3Y |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










