Dell Monitor S3425DW 34 cale Curved AMD FreeSync VA LED WQHD (3440x1440)/2xHDMI/2xUSB-C/2xUSB/3Y AES&PPE
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny

📄 Certyfikowany sprzedawca
Opis
Monitor Dell 34 Plus USB-C S3425DW
34-calowy zakrzywiony monitor WQHD USB-C z częstotliwością odświeżania do 120 Hz i dwoma głośnikami o mocy 5 W zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie.
Niekończąca się rozrywka
Niezależnie od tego, czy oglądasz filmy, czy grasz w gry, ciesz się wciągającymi wrażeniami wizualnymi i większym komfortem dla oczu, korzystając z monitora z 4-gwiazdkowym certyfikatem.
Częstotliwość odświeżania
Technologia AMD FreeSync Premium (częstotliwość odświeżania do 120 Hz) i bardzo szybki czas reakcji 1ms zapewniają fascynujące wrażenia podczas pracy i zabawy, bez zacinania obrazu.
Żywe kolory
Ciesz się żywymi, realistycznymi kolorami dzięki pokryciu 99% przestrzeni barw sRGB i pokryciu 95% przestrzeni barw DCI-P3. Panel VA o współczynniku kontrastu 3000:1 i obsłudze HDR zapewnia oszałamiającą głębię, szczegółowość i realizm.
Wygodne połączenia
Utrzymuj porządek na biurku za pomocą jednego kabla USB-C (zasilanie do 65 W).
Łatwa obsługa
Udostępniaj i przesyłaj materiały z łatwością, korzystając z wysuwanych portów szybkiego dostępu umieszczonych z przodu wyświetlacza.
Ultra wygoda
Konstrukcja z dostępem bocznym obejmuje port HDMI i USB Type-A, zapewniając szybką i wygodną konfigurację.
Maksymalna produktywność
Funkcja EasyArrange ustawia aplikacje na ekranach dzięki gotowym sekcjom i umożliwia dostosowanie do pięciu okien, zwiększając wydajność pracy wielozadaniowej. Funkcja EasyArrange Memory zapisuje i przywraca profile aplikacji ręcznie, zgodnie z harmonogramem lub podczas uruchamiania.
Dostosuj widoki
Pracuj wygodnie, w dzień i w nocy. Zautomatyzuj ustawienia jasności i kontrastu, aby dopasować je do swojego harmonogramu.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 34'' |
| Typ matrycy | VA |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Zakrzywienie ekranu | 1800 R |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny, Biały |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.23175 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 200 kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 25 kHz |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 2 x HDMI, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Głębokość z podstawą | 221.85 mm |
| Wysokość z podstawą | 411.53 mm |
| Wysokość | 355.77 mm |
| Wysokość (maks.) | 517.18 mm |
| Szerokość | 807.32 mm |
| Głębokość | 116.89 mm |
| Waga z podstawą | 9.38 kg |
| Waga | 6.91 kg |
| Certyfikaty | Energy Star, ErP, RoHS |
| Pobór mocy | 31 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | F |
| Kod dostawcy | 210-BQWR |
| EAN | 0884116485148 |
| Pełna nazwa | Dell Monitor S3425DW 34 cale Curved AMD FreeSync VA LED WQHD (3440x1440)/2xHDMI/2xUSB-C/2xUSB/3Y AES&PPE |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










