Dell Monitor SE2725HG 27 cali AMD FreeSync Premium 200Hz Full HD (1920x1080)/16:9/2xHDMI/DP/3Y AES&PPE
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Specyfikacja techniczna
| Typ matrycy | ePrivacy Filter |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Rozdzielczość | 102 x 80 |
| Częstotliwość odświeżania | 0 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Pivot | Nie |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Liczba portów HDMI | 2 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Jasność HDR | 0 cd/m² |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kontrast Dynamiczny | 3 000:1 |
| Kąt widzenia pionowy | 0 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 0 ° |
| Plamka matrycy | 0 mm |
| Technologia podświetlania | Lampy CCFL |
| Częstotliwość pionowa max. | 0 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 0 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 0 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 0 Hz |
| Czas reakcji | 0 s |
| Gniazda we/wy | Brak |
| Ilość kolorów | 16,2 mln |
| Obszar widzialny w pionie | 0 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 0 mm |
| Głębokość z podstawą | 0 mm |
| Wysokość z podstawą | 0 mm |
| Czas reakcji MPRT | 0 s |
| Wysokość | 0 mm |
| Wysokość (maks.) | 0 mm |
| Szerokość | 0 mm |
| Głębokość | 0 mm |
| Waga z podstawą | 0 kg |
| Waga | 0 kg |
| Certyfikaty | AMD FreeSync |
| Pobór mocy | 0 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kod dostawcy | 210-BSNS |
| EAN | 5397184962909 |
| Pełna nazwa | Dell Monitor SE2725HG 27 cali AMD FreeSync Premium 200Hz Full HD (1920x1080)/16:9/2xHDMI/DP/3Y AES&PPE |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











