Dell Monitor U5226KW 51.5 cala IPS Black Curved 6K 120Hz (6144×2560) / 21:9 / 2xDP / 2xHDMI /Thunderbolt 4 /4x USB-C/5xUSB/3Y
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
Monitor Dell UltraSharp 52 z koncentratorem Thunderbolt - U5226KWOdkryj niezrównaną produktywność dzięki ultraszerokiemu monitorowi 6K zaprojektowanemu z myślą o bezproblemowej pracy wielozadaniowej, doskonałej wyrazistości obrazu i całodziennym komforcie dla oczu.
towar niedostępny
Opis
Monitor Dell UltraSharp 52 z koncentratorem Thunderbolt - U5226KW
Odkryj niezrównaną produktywność dzięki ultraszerokiemu monitorowi 6K zaprojektowanemu z myślą o bezproblemowej pracy wielozadaniowej, doskonałej wyrazistości obrazu i całodziennym komforcie dla oczu.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 52" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Rozdzielczość | 6144 x 2560 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Zakrzywienie ekranu | 4200 R |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Srebrny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 2 |
| Liczba portów DisplayPort | 2 |
| Liczba portów USB-A | 5 |
| Liczba portów USB-C | 5 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 90 mm |
| Tilt | Tak |
| Swivel | Tak |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.19644 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Gniazda we/wy | 1 x Thunderbolt 4, 1 x RJ-45 LAN, 5 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 4 x USB (Type C), 2 x HDMI, 2 x DisplayPort |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Głębokość z podstawą | 255 mm |
| Wysokość z podstawą | 576.79 mm |
| Wysokość | 529.05 mm |
| Wysokość (maks.) | 666.79 mm |
| Szerokość | 1223.32 mm |
| Głębokość | 111.94 mm |
| Waga z podstawą | 18.23 kg |
| Waga | 12.95 kg |
| Akcesoria w zestawie | QR Card Informacje dotyczące bezpieczeństwa, ochrony środowiska i przepisów prawnych |
| Certyfikaty | TCO, Energy Star |
| TCO Certified | Tak |
| Pobór mocy | 63.6 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | G |
| Kod dostawcy | 210-BTFW |
| EAN | 0884116691938 |
| Pełna nazwa | Dell Monitor U5226KW 51.5 cala IPS Black Curved 6K 120Hz (6144×2560) / 21:9 / 2xDP / 2xHDMI /Thunderbolt 4 /4x USB-C/5xUSB/3Y |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











