Dell Mysz Pro 5 MS526
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Mysz Dell Pro 5 - MS526
Symetryczna mysz zaprojektowana z myślą o wygodzie rozdzielczość DPI do 6K, płynniejszy ślizg i wiodąca w branży żywotność baterii.
Ulepszone podparcie dłoni i wygodniejszy chwyt
Starannie zaprojektowana symetryczna mysz charakteryzująca się optymalnym kątem i kształtem. Zapewnia bardziej naturalny chwyt i całodzienny komfort użytkowania. MS526 płynny ślizgOdtwórz film na temat MS526 płynny ślizgMysz w kolorze czarnym o płynnym ślizgu, model MS526 treść dynamiczna.
Płynniejszy ślizg
Nowy materiał użyty na stopkach zapewnia płynny ruch myszy po większości powierzchni, zmniejszając obciążenie i ułatwiając nawigację.
Zwiększone bezpieczeństwo dla pełnego spokoju
Odbiornik USB Dell Secure Link oferuje 128bitowe szyfrowanie AES i zapewnia zaawansowane zabezpieczenia oparte na algorytmach zatwierdzonych przez FIPS stosowanych zarówno w instytucjach rządowych, jak i przedsiębiorstwach.
Precyzja i efektywność
Możesz dostosować DPI i skonfigurować programowalne przyciski do uruchamiania często używanych poleceń, aby zwiększyć produktywność.
Lepsze zarządzanie
Oszczędzaj czas i zwiększaj wydajność IT dzięki opartej na chmurze konsoli Dell Device Management Console, za której pomocą możesz zarządzać na dużą skalę całą flotą urządzeń peryferyjnych firmy Dell. Odkryj rozszerzone funkcje interfejsu wiersza polecenia w programie Dell Display and Peripheral Manager.
Specyfikacja techniczna
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 6000 dpi |
| Kolor | Czarny |
| Sensor | Optyczny |
| Interfejs | Bluetooth, Radio 2,4 GHz |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 Windows 7 Windows 8.1 Windows 11 Mac OS Red Hat Enterprise Linux 8 Ubuntu 18.4 ChromeOS Android |
| Wymiary | 39.4 x 115.6 x 61.7 mm |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Podświetlenie | Nie |
| Waga | 60.5 g |
| Akcesoria w zestawie | 1 bateria AA Odbiornik USB Dell Secure Link Dokumentacja |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | 570-BBLF |
| EAN | 0884116691228 |
| Pełna nazwa | Dell Mysz Pro 5 MS526 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











