Dell Precision 3591 N105P3591EMEA_VP 15,6 FHD 1920 x 1080 / Intel Core U7 165H / 32GB DDR5 / 1TB NVMe / NVIDIA RTX 2000 / W11 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:



Opis
Uwolnij nieograniczoną moc
Dell Precision 3591 to laptop przeznaczony do wymagających zadań, realizuj prace związane z projektowaniem 2D/3D z pomocą najnowszych procesorów Intel Core Ultra i profesjonalnych kart graficznych (nawet NVIDIA® RTX 2000 Ada Generation). Wykorzystaj zasoby obliczeniowe do śledzenia promieni (Raytrace). Wąskie ramki z czterech stron maksymalizują powierzchnię ekranu, a matryca z opcjonalnym odwzorowaniem barw 100% sRGB ukaże prawdziwą głębię kolorów.Profesjonalny laptop dla grafika, Certyfikat ISV
Przejdź na profesjonalną wydajność w niewiarygodnie przystępnej cenie. Zwiększ swoją produktywność na tym wytrzymałym, ale wysokiej jakości urządzeniu — przystosowanym do tworzenia koncepcji CAD, 2D, modelowania i renderowania. Większe wentylatory działające w przeciwnych kierunkach (DOO) i podwójne ciepłowody umożliwiają pracę z wysoką wydajnością przez dłuższy czas i przy mniejszym hałasie niż w poprzednich generacjach.

Windows 11 Pro
Pracuj w dowolnym miejscu bez kompromisów w zakresie wydajności i bezpieczeństwa dzięki systemowi Windows 11 Pro. Dzięki znakomitej wytrzymałości ten komputer jest wystarczająco solidny,aby przetrwać próbę czasu,a jednocześnie zbudowany z materiałów najwyższej jakości. Certyfikaty niezależnych dostawców oprogramowania (ISV) to jego kolejny mocny atut.Lekki i niezawodny
Smukła i lekka konstrukcja waży zaledwie 1,79 kg w konfiguracji minimalnej. Dostępne są ekrany o jasności 400 nitów i rozdzielczości UHD z obsługą do 100% gamy barw sRGB i funkcją PremierColor, a także opcje z ekranami dotykowymi i sprzętową funkcją ograniczającą emisję światła niebieskiego (ComfortView Plus).Laptop stworzony do CAD
Stacje robocze Precision są starannie testowane, aby zapewnić płynne działanie aplikacji, z których korzystasz na co dzień. Idealny do procesów CAD i kreślarskich, jak projektowanie płytek drukowanych, części maszyn i innych elementów z użyciem profesjonalnego oprogramowania SOLIDWORKS i AutoCAD. Świetny do planowania budowy, dokumentacji i BIM. Pracuj bezproblemowo z planami 3D i 2D. Certyfikowany dla aplikacji profesjonalnych i idealny do przedstawienia efektów prac u klienta.By praca była łatwiejsza
Karta Wi-Fi 6E, Bluetooth® 5.3, karta WWAN 5G lub LTE (tylko z autonomiczną kartą graficzną), 2 porty Thunderbolt™, 2 złącza USB i HDMI zapewniają niezawodną łączność i przesyłanie danych. Stacja robocza 15” z oprogramowaniem Dell Optimizer for Precision, kartą graficzną NVIDIA™ dla profesjonalistów i procesorami Intel® Core™.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesora | Intel Core Ultra 7 165H |
| Więcej informacji o procesorze | Intel Core Ultra 7 processor 165H / 3.8 GHz (5.0 GHz) / 24 MB Pamięć podręczna |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 32 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR5 5600MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 1 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 1 TB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 15,6" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 400 |
| Odwzorowanie barw | 100% sRGB |
| Kamera | kamera 2,1 MP IR (Windows Hello) |
| Dodatkowe informacje na temat ekranu | Przeciwoślepieniowy, czas reakcji 35 ms, rozstaw pikseli 0,179 mm, technologia Low Blue Light, Dell ComfortView Plus |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Model karty graficznej | NVIDIA RTX 2000 ADA 8GB GDDR6 |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 2 x Thunderbolt 4 / USB4 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| Dodatkowe informacje | RJ-45 Ethernet | port USB 3.2 Gen 1 | port USB 3.2 Gen 1 | 2 x Thunderbolt™ 4 | HDMI 2.0 port | Universal audio port |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | Wi-Fi 6E + Bluetooth® 5.3 |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Tak |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 11h |
| Pojemność baterii (Wh) | 64 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 4 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | srebrny-czarny |
| Wymiary (cm) | 35.78 cm x 23.33 cm x 2.47 cm |
| Waga (kg) | 1.79 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | Czytnik kart pamięci, Zasilacz USB-C, Gniazdo bezpieczeństwa Noble Wedge, Czytnik kart pamięci |
| Zastosowane technologie | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, MaxxAudio Pro |
| Certyfikaty | ENERGY STAR®, EPEAT® Gold, Certyfikat TCO, FIPS 140-2, TCG Certified, MIL-STD-810H |
| Pełna nazwa | Dell Precision 3591 N105P3591EMEA_VP 15,6 FHD 1920 x 1080 / Intel Core U7 165H / 32GB DDR5 / 1TB NVMe / NVIDIA RTX 2000 / W11 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










