Dell Precision 7780 N009P7780EMEA_VP 17.3" 1920 x 1080 / Intel Core i7-13850HX / 16GB DDR5 / 512GB SSD NVMe / NVIDIA RTX A2000 Ada / W11 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 17.3” | i7- 13850HX | 16GB | 512GB | RTX 2000 ADA | W11 Pro |
Opis
Laptop dla grafika
Mobilna Stacja robocza Dell Precision 7780 to najpotężniejsze narzędzie pracy przeznaczone do realizacji Twoich pomysłów. Precision 7780 z ekranem o przekątnej 17.3 cala to laptop przeznaczony dla grafików, inżynierów i projektantów wielu branż. Wyposażony w najwydajniejsze procesory Intel 13-tej generacji, zapewnia nieosiągalną do tej pory moc obliczeniową. W najlepszej konfiguracji z procesorami Intel® Core™ i9 HX (55 W) trzynastej generacji, z 24 rdzeniami (8 rdzeni P i 16 rdzeni E). To jedyny notebook, który może być wyposazony w tak wydajne, profesjonalne karty graficzne - NVIDIA® RTX™ 5000 generacji Ada, 16 GB, GDDR6. Dzięki obsłudze sieci Wi-Fi 6E i LTE 5G możesz cieszyć się doskonałą prędkością i płynnym przesyłaniem strumieniowym.

Wbudowane zabezpieczenia i troska o środowisko
Solidne zabezpieczenia:czujnik naruszenia obudowy ostrzega o manipulacjach przy obudowie lub systemie BIOS.
Czytniki linii papilarnych:przycisk zasilania i opcjonalne czytniki linii papilarnych Full Scan FIPS.
Bezproblemowa prywatność:wystarczy zamknąć osłonę, gdy kamera nie jest używana.
Standardy dotyczące ochrony środowiska:monitor jest zgodny z najnowszymi przepisami i normami dotyczącymi ochrony środowiska, takimi jak Energy Star®, TCO Certified Edge i EPEAT® Gold.
Opakowania przyjazne dla środowiska:urządzenie jest dostarczane w opakowaniu w całości wykonanym z tektury pochodzącej z recyklingu
Komfort użytkowania wydajnego laptopa
Bezproblemowa współpraca:kamera FHD na podczerwień zapewnia płynne odtwarzanie filmów i wyrazisty obraz. Z opcjami wykrywania obecności i czujnika natężenia światła otoczenia.Łatwość tworzenia:pracuj na dużym touchpadzie (bez przycisków) i podświetlanej, odpornej na zalanie klawiaturze.
Stała produktywność:wykorzystaj swoje twórcze możliwości dzięki opcjonalnej baterii o długim cyklu eksploatacji i mniejszemu zasilaczowi.
Komunikacja bez przeszkód:technologia Waves MaxxAudio Pro redukuje hałas w tle i optymalizuje głos użytkownika.
Elastycznie skalowalna pamięć masowa:drzwiczki szybkiego dostępu na spodzie obudowy umożliwiają dostęp do wymiennej pamięci masowej SSD M.2.
Błyskawiczne przesyłanie strumieniowe:karta Intel® Wi-Fi 6/6E (w najlepszej konfiguracji do 6 GHz) AX211 2x2 z modułem Bluetooth Wireless (jeśli jest obsługiwany) zapewnia wysoką prędkość i płynność przesyłania strumieniowego.
Zaprojektowane z myślą o dobrym samopoczuciu:funkcja ComfortView Plus — wbudowana, stale włączona osłona — zmniejsza potencjalnie szkodliwe emisje światła niebieskiego bez wpływu na kolor.

Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel i7-13850HX |
| Więcej informacji o procesorze | 2.1 GHz (5.3 GHz) / 30 MB Pamięć podręczna |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR5 5600MHz (CAMM) |
| Liczba banków pamięci | 1 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 0 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 128 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 512 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Dodatkowe informacje na temat dysku | SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe),Class 40 |
| Interfejs drugiego dysku | Maksymalnie 4 dyski - RAID 0,1,5,10 |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 17,3" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 500 |
| Odwzorowanie barw | 99% DCI-P3 |
| Kamera | kamera 720p, IR (Windows Hello) |
| Dodatkowe informacje na temat ekranu | Przeciwoślepieniowy, Szeroki Kąt Patrzenia, kąt patrzenia w poziomie ±80°, kąt patrzenia w pionie ±80°, czas reakcji 35 ms, wielkość plamki 0,198 mm |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Model karty graficznej | NVIDIA RTX A2000 ADA 8GB DDR6 |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 2 x Thunderbolt 4 / USB4 |
| Port USB-C | 1 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| Dodatkowe informacje | HDMI | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4,DisplayPort 1.4 Alt Mode) | USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) | USB 3.2 Gen 1 (PowerShare) | USB 3.2 Gen 1 | LAN | Słuchawki/mikrofon combo jack |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | Wi-Fi 6E 160 MHz + Bluetooth 5.2 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Tak |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 10h |
| Pojemność baterii (Wh) | Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 6 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | srebrny-czarny |
| Wymiary (cm) | 39.8 cm x 26.502 cm x 2.67 cm |
| Waga (kg) | 3.02 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | Czytnik kart pamięci, Przyspieszeniomierz,czujnik światła otoczenia, Security Chip, czytnik odcisków palców, Noble Wedge |
| Zastosowane technologie | Intel® Rapid Storage Technology;Max 4 drives - RAID 0,1,5,10 ; TPM 2.0, Wykrywanie intruza obudowy,ExpressCharge,Dell ControlVault 3 |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® 8.0, EPEAT® Gold, Certyfikat TCO, FIPS 140-2, TCG Certified, MIL STD810-H |
| Pełna nazwa | Dell Precision 7780 N009P7780EMEA_VP 17.3" 1920 x 1080 / Intel Core i7-13850HX / 16GB DDR5 / 512GB SSD NVMe / NVIDIA RTX A2000 Ada / W11 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










