Dell Pro Max Tower T2 Stacja robocza BTO107_FCT2250_EMEA / Core Ultra 7 265 / 32GB DDR5 / 1TB SSD NVMe / NVIDIA RTX A1000 / W11 Pro
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:



A1000
Opis
Stacja robocza dla projektanta CAD, grafika, inżyniera VR
Dell Pro Max Tower T2 to wydajna stacja robocza, która sprosta każdemu zadaniu. Zmierz się z zaawansowanymi zadaniami - od renderingu i symulacji po zaawansowaną edycję wideo i przygotowywanie ogromnych zbiorów danych. Od inżynierów po studentów i lekarzy, wszędzie tam gdzie liczą się duże możliwości i innowacyjność. Od projektowania 3D po ray tracing w czasie rzeczywistym. Pro Max jest również certyfikowany przez niezależnych dostawców oprogramowania i błyskawicznie obsługuje oprogramowanie intensywnie korzystające z grafiki, takie jak AutoCAD ® czy też SolidWorks®.

Przygotuj się na totalne zaskoczenie
Niezależnie od tego, czy pracujesz nad projektowaniem witryn, czy projektami CAD, zintegrowana karta graficzna Intel albo karty AMD Radeon Pro lub NVIDIA RTX zapewnią Ci bezproblemową pracę i lepsze wrażenia wizualne przez cały czas. Spadek wydajności nie wchodzi w grę. Nowe procesory Intel Core. Do 128 GB pamięci DDR5 do 5600 MHz. Do 28 TB pamięci masowej z obsługą RAID. Ekonomiczna konstrukcja typu tower, charakteryzująca się wyjątkową wydajnością, skalowalnością, ulepszonym chłodzeniem procesora i wbudowanym systemem reagowania opartym na sztucznej inteligencji.Opcjonalne chłodzenie powietrzem i cieczą. Przepływ powietrza lub cieczy utrzymuje niską temperaturę wewnątrz urządzenia i zapewnia ciszę, aby nic nie przeszkadzało Ci w twórczej pracy. Zaawansowane systemy termiczne pomagają utrzymać maksymalną wydajność systemu. Łatwy dostęp do portów (do 20 Gb/s).
Zmaksymalizuj wydajność
Model Dell Pro Max Tower T2 wyposażony jest we wnęki dostępne z przodu, co ułatwia i ułatwia zarządzanie oraz zapewnia użytkownikom bezpieczne opcje wyjmowanej pamięci masowej. Wyposażony w procesory Intel Core Ultra, z opcją rozbudowy pamięci RAM do maksymalnie 128 GB pamięci RAM DDR5 (4 x 32 GB, 4400 MHz, ECC, dwukanałowe), NVIDIA RTX A6000 i pamięć masową PCIe NVMe z szeroką gamą tańszych opcji dla wszystkich trzech.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesora | Intel Core Ultra 7-265 |
| Ilość rdzeni procesora | 20 |
| Układ NPU | 13 TOPS |
| Więcej informacji o procesorze | Intel Core Ultra 7 (Seria 2) 265 / 3.9 GHz (do 5.5 GHz, (20 rdzeni) |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 32 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR5 UDIMM - bez ECC |
| Szybkość Pamięci | 5600 MHz |
| Liczba slotów pamięci | 4 |
| Liczba wolnych slotów pamięci | 2 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 128 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku (1) | 1 TB |
| Interfejs dysku (1) | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Dodatkowe informacje na temat dysków | NVM Express (NVMe), ogniwo o trzech poziomach (TLC), Class 40 |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| Kontroler pamięci masowej (1) | 1 x SATA |
| Kontroler pamięci masowej (2) | 1 x NVMe |
| Czytnik kart | Nie |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Model karty graficznej zintegrowanej | Intel Graphics |
| Model karty graficznej dedykowanej | NVIDIA RTX A1000 8GB GDDR6 |
| ROZSZERZENIA / SLOTY | ▼ |
| Wnęki 3,5 cala | 3 (całkowity) / 3 (wolna) x wewnętrzny 3,5" |
| Wnęki 5,25 cala | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x zewnętrzny 5,25" (wysokość 9,5 mm) |
| Sloty PCIe 5.0 x16 | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x PCIe 5.0 x16 |
| Sloty PCIe 4.0 x16 | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x PCIe 4.0 x4 |
| Sloty PCIe 3.0 x4 | 2 (całkowity) / 2 (wolne) x PCIe 3.0 x4) pół długości, pełna wysokość |
| Slot M.2 Card - 2280 | 3 (całkowity) / 2 (wolna) x M.2 Card 2230/2280 |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt | 1 x Thunderbolt 4 / USB4 |
| Port USB-C | 3 |
| Port USB 2.0 | 2 |
| Port USB 3.x | 4 |
| Port DisplayPort / miniDisplayPort | 2 |
| Port RJ-45 (LAN) | 1 |
| Dodatkowe informacje o portach | 1x LAN, 2x USB 3.2 Gen 1, 1x USB-C 3.2 Gen 2, 2x USB-C 3.2 Gen 2x2, 2x USB 2.0, 2x USB 3.2 Gen 2, 1x Thunderbolt 4, 1x słuchawki/mikrofon, 2x DisplayPort 1.4a |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć LAN | 100/1000 Mbit/s |
| Dodatkowe informacje na temat komunikacji | Kontroler ethernet Intel I219-LM, Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| OBUDOWA | ▼ |
| Typ obudowy | Tower |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Wymiary (cm) | 18,77 cm x 43,8 cm x 38,7 cm |
| Waga (kg) | 9,7 kg |
| ZASILANIE | ▼ |
| Moc wyjściowa zasilacza | 500 W |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| System Operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | Gniazdo blokady bezpieczeństwa Kensington (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno), pętla kłódki, przełącznik antywłamaniowy obudowy, osłona kabla z blokadą |
| Inne cechy | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Zastosowane technologie | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| W zestawie | Klawiatura Dell KB216 Multimedia + Mysz Dell MS116 USB Optical |
| Pełna nazwa | Dell Pro Max Tower T2 Stacja robocza BTO107_FCT2250_EMEA / Core Ultra 7 265 / 32GB DDR5 / 1TB SSD NVMe / NVIDIA RTX A1000 / W11 Pro |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










