Dell Zasilacz 65W USB-C AC Adapter with Power Cord Europe
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Koniec z kłopotliwym noszeniem zasilacza z domu do pracy i z powrotem. Problem rozwiązuje dodatkowy zasilacz dołączany do notebooka. Od teraz jeden zasilacz możesz mieć w domu, a drugi w pracy.
Zasilacz sieciowy 65W firmy Dell służy do zasilania notebooka firmy Dell. Zasilacz o mocy 65W jest w stanie równocześnie dostarczać energię potrzebną do pracy komputera i ładowania akumulatora z gniazdka ściennego. Jest sprzedawany w zestawie z przewodem zasilającym o długości 1Metry.
- Moc 65W wystarczająca do zasilania i ładowania notebooka
- Zestaw zawiera przewód zasilający o długości 1 metra
- Zawiera gumowy pasek ułatwiający prowadzenie kabla i pierścień diod LED na wtyczce prądu stałego
Specyfikacja techniczna
| Moc zasilacza | 65 W |
| Wtyczka | USB-C |
| W opakowaniu | Zasilacz 65 W Przewód zasilający 1 m |
| Wymiary | 112 x 51 x 28 mm |
| Przeznaczenie | sieciowy |
| Waga | 235 g |
| Pasuje do | Chromebook 11 3000 3110 Chromebook 11 3000 3110 2-in-1 Chromebook 11 3000 3120 Chromebook 11 3100 Chromebook 11 3100 2-in-1 Chromebook 11 5190 Chromebook 11 5190 2-in-1 Chromebook 14 3400 Dell 14 DC14250 Dell 14 Plus 2-in-1 DB04250 Dell 14 Plus DB14250 De |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy |
| Kod dostawcy | 450-BFFL |
| EAN | 5902002345927 |
| Pełna nazwa | Dell Zasilacz 65W USB-C AC Adapter with Power Cord Europe |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











