Dell Zasilacz 90W AC Adapter 1m USB-C EU
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Zasilacz sieciowy 90W USB-C firmy Dell
Koniec z kłopotliwym noszeniem zasilacza z domu do pracy i z powrotem. Problem rozwiązuje dodatkowy zasilacz dołączany do notebooka. Od teraz jeden zasilacz możesz mieć w domu, a drugi w pracy.
Zasilacz sieciowy 90W firmy Dell służy do zasilania notebooka firmy Dell . Zasilacz o mocy 90W jest w stanie równocześnie dostarczać energię potrzebną do pracy komputera i ładowania akumulatora z gniazdka ściennego. Jest sprzedawany w zestawie z przewodem zasilającym o długości 1metrowy.
- Moc 90W wystarczająca do zasilania i ładowania notebooka
- Zestaw zawiera przewód zasilający o długości 1metrowy
- Zawiera gumowy pasek ułatwiający prowadzenie kabla i pierścień diod LED na wtyczce prądu stałego
Zgodność
- Oryginalne części marki Dell przechodzą rygorystyczne testy, które prowadzą wykwalifikowani inżynierowie, w celu zapewnienia zgodności i niezawodności działania w komputerze firmy Dell.
- Nasz proces kwalifikacyjny umożliwia testowanie i certyfikowanie najnowszych osiągnięć technologii w systemie firmy Dell.
Jakość
- Firma Dell używa podzespołów klasy OEM o wysokiej jakości.
Gwarancja
- Nasza ograniczona roczna gwarancja zapewnia wymianę oryginalnych części firmy Dell w przypadku usterki.
- Stosując oryginalne części marki Dell, nie trzeba obawiać się o ważność gwarancji na sprzęt.
- Części innych firm niż Dell nie są objęte gwarancją i mogą unieważnić gwarancję na system.
Specyfikacja techniczna
| Moc zasilacza | 90 W |
| Wtyczka | USB-C |
| W opakowaniu | Adapter zasilania USB-C Kabel zasilający 1 m |
| Wymiary | 6.6 x 2.2 x 13 cm |
| Przeznaczenie | sieciowy |
| Pasuje do | Inspiron 14 7000 (7420) Inspiron 16 7000 (7620) 2-in-1 Latitude 10 Rugged 7030 Extreme Latitude 12 Rugged 7230 Extreme Latitude 13 Rugged 7330 Extreme Latitude 14 Rugged 5430 Latitude 3400 Latitude 3500 Latitude 5289 2-in-1 Latitude 5300 Latitude 5300 2-I |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy |
| Kod dostawcy | 452-BDUJ |
| EAN | 5902002287951 |
| Pełna nazwa | Dell Zasilacz 90W AC Adapter 1m USB-C EU |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











