Dell Zasilacz sieciowy Euro 130W 4.5mm z przewodem zasilającym 1m
zapytaj o dostępność, +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Zasilacz sieciowy 130 W firmy Dell Euro z 3 bolcami i przewodem zasilającym 1m
Koniec z kłopotliwym noszeniem zasilacza z domu do pracy i z powrotem. Problem rozwiązuje dodatkowy zasilacz dołączany do notebooka. Od teraz jeden zasilacz możesz mieć w domu, a drugi w pracy.
Zasilacz sieciowy 130 W firmy Dell służy do zasilania notebooka firmy Dell. Zasilacz o mocy 130 W jest w stanie równocześnie dostarczać energię potrzebną do pracy komputera i ładowania akumulatora z gniazdka ściennego. Jest sprzedawany w zestawie z przewodem zasilającym o długości 1m.
- Moc 130 W wystarczająca do zasilania i ładowania notebooka
- Zestaw zawiera przewód zasilający o długości 1m
- Zawiera gumowy pasek ułatwiający prowadzenie kabla i pierścień diod LED na wtyczce prądu stałego
Specyfikacja techniczna
| Pasuje do | Precision M3800 Precision 5530 Precision 5510 |
| Wtyczka | 4,5 - 3,0 mm |
| Przeznaczenie | sieciowy |
| Moc zasilacza | 130 W |
| W opakowaniu | Zasilacz Kabel zasilający 1m |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 12 |
| Pełna nazwa | Dell Zasilacz sieciowy Euro 130W 4.5mm z przewodem zasilającym 1m |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











