Digitus Ramię biurkowe podwójne z zaciskiem, 2xLCD, max. 35", max. obciążenie 2x15kg, ze sprężyną gazową
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
- Idealne pod względem ergonomii dopasowanie pozycji monitora do wzrostu użytkownika
- Do monitorów o przekątnej ekranu od 15 do 35 (VESA 75/100), maks. 15 kg (każdy monitor)
- Monitor można odchylać, nachylać, obracać w poziomie i regulować jego wysokość
- Zintegrowana sprężyna gazowa ułatwia regulację wysokości
- Łatwy montaż na biurku za pomocą mocowania zaciskowego
- Funkcja Quick-Release (szybkie zamknięcie) umożliwia szybkie mocowanie i zdejmowanie monitora
- Kompaktowa konstrukcja z systemem zarządzania kablami
- Do wyświetlaczy płaskich i zakrzywionych
- Praktyczny zacisk stołowy z zamocowaniem śrubowym
- Dwie opcje montażu: zarówno zacisk stołowy, jak i drążek z przelotką są zawarte w zakresie dostawy
- Nachylenie: -45°/+45°, obrót w poziomie: -180°/+180°, obrót panelu przedniego: -90°/+90°
- Sprężyna gazowa: idealnie amortyzuje masę monitora
Specyfikacja techniczna
| Wymiary | dł. 111 cm x szer. 12,8 cm x wys. 75 cm |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Regulacja w pionie | 90 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Regulacja w poziomie | 360 ° |
| Waga | 8.7 kg |
| Akcesoria w zestawie | 1 x akcesoria montażowe 1 x skrócona instrukcja |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Kod dostawcy | DA-90427 |
| EAN | 4016032479765 |
| Przekątna ekranu (min.) | 15 '' |
| Obciążenie (maks.) | 15 kg |
| Kolor | Matowy, Czarny |
| Materiał | Aluminium, Stal |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Obrót | 180 ° |
| Standard VESA | 100 x 100, 75 x 75 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 35 '' |
| Pełna nazwa | Digitus Ramię biurkowe podwójne z zaciskiem, 2xLCD, max. 35", max. obciążenie 2x15kg, ze sprężyną gazową |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










