Digitus Ramię biurkowe pojedyncze z zaciskiem i sprężyną gazową 1x LCD max. 57" 27kg, VESA: 75x75, 100x100, czarne
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
W pełni mobilny uchwyt do monitora do ekranów o przekątnej do 57" i maksymalnej wadze 27 kg - odpowiedni zarówno do płaskich, jak i zakrzywionych ekranów.
Zintegrowany system sprężyn gazowych z regulowanym mechanizmem napinania sprężyny umożliwia ustawienie monitora bez wysiłku i precyzyjnie - zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Dzięki dużemu zakresowi ruchu, uchwyt umożliwia pochylanie, obracanie i płynną regulację wysokości monitora, zapewniając ergonomiczną pracę i optymalny komfort oglądania. Funkcja szybkiego zwalniania VESA umożliwia szybki montaż lub demontaż ekranu bez użycia narzędzi, a szybkozłączka zapewnia szybki montaż ramion. Uchwyt jest w pełni montowany na biurku i oferuje dwie elastyczne opcje montażu - zarówno za pomocą zacisku biurkowego, jak i przelotki. Dzięki zintegrowanemu zarządzaniu kablami stacja robocza zawsze pozostaje uporządkowana. Dodatkowy uchwyt na drążek rozszerza możliwości regulacji i uzupełnia funkcjonalną konstrukcję.
- Nadaje się do płaskich i zakrzywionych monitorów do 57"
- Wytrzymała konstrukcja: oferuje maksymalny udźwig do 27 kg
- Oszczędność miejsca dzięki zintegrowanemu zarządzaniu kablami
- Funkcja VESA Quick-Release (szybkozłączka) - umożliwia szybkie podłączenie lub odłączenie monitora
- Szybkozłączka łącząca dwa ramiona dla szybkiej i łatwej instalacji
- 2 opcje montażu: Wspornik zaciskowy lub przepust stołowy
- Sprężyna gazowa z wbudowanym mechanizmem napinania sprężyny - dla idealnej regulacji wagi
- Szeroki zakres ruchu: umożliwia pochylanie, obracanie, obracanie i regulację wysokości ekranu w celu uzyskania optymalnego obrazu
- Dodatkowy uchwyt na słupek zapewnia jeszcze więcej opcji regulacji
- Testowany i certyfikowany produkt ergonomiczny - certyfikowany przez IGR (Instytut Zdrowia i Ergonomii)
Specyfikacja techniczna
| Wymiary | 15.6 x 63.4 x 72.3 cm |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Waga | 4.8 kg |
| Akcesoria w zestawie | Uchwyt na monitor Materiał montażowy i akcesoria Instrukcja montażu |
| Pozostałe parametry | Przekątna ekranu: do 57" Maksymalne obciążenie: 27 kg Sprężyna gazowa z regulacją napięcia Przechylanie monitora: 150° (od +75° do -75°) Obrót monitora: 180° (od +90° do -90°) Pełny wyprost ramienia: 56,3 cm Wysokość montażu na słupie: 38,8 cm Zale |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Kod dostawcy | DA-90475 |
| EAN | 4016032505938 |
| Standard VESA | 100 x 100, 75 x 75 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 57 '' |
| Obciążenie (maks.) | 27 kg |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Aluminium, Stal, Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Obrót | 180 ° |
| Pełna nazwa | Digitus Ramię biurkowe pojedyncze z zaciskiem i sprężyną gazową 1x LCD max. 57" 27kg, VESA: 75x75, 100x100, czarne |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










