Digitus Ramię naścienne pojedyncze, 1xLCD + klawiatura, max. 27", max. 8kg, uchylno-obrotowe 360° (PIVOT)
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Ramię ze sprężyną gazową i montażem do ściany umożliwiające instalację monitora lub telewizora oraz klawiatury.
Dzięki swojej konstrukcji gwarantuje elastyczne dostosowanie miejsca pracy do panujących warunków.
Ramię posiada w otwory w standardzie VESA (75x75,100x100) umożliwiające montaż ekranu o przekątnej do 27 lub więcej jeżeli jego waga nie przekracza 8kg.
Ramię umożliwia obrót ekranu o 360° stopni. Dodatkowo możliwy jest szeroki zakres regulacji poziomo-pionowej.
Wyposażony w zintegrowany system zarządzania kablami.
Stojak wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz malowany proszkowo na kolor szary.
Specyfikacja techniczna
| Wymiary | 760 x 110 x 240 mm |
| Przeznaczenie | Klawiatura, Monitory, Telewizory |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Waga | 5.5 kg |
| Pozostałe parametry | - Pivot: 360°- Zintegrowany system zarządzania kablami |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Kod dostawcy | DA-90354 |
| EAN | 4016032383161 |
| Obciążenie (maks.) | 8 kg |
| Kolor | Szary, Czarny |
| Rodzaj | Ścienny |
| Standard VESA | 75 x 75, 100 x 100 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Pełna nazwa | Digitus Ramię naścienne pojedyncze, 1xLCD + klawiatura, max. 27", max. 8kg, uchylno-obrotowe 360° (PIVOT) |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










