Digitus Ramię naścienne pojedyncze 1xLCD + klawiatura, max. 32" i 8kg uchylno-obrotowe 360° (PIVOT)
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Uniwersalny uchwyt do montażu monitora i klawiatury/myszy na ścianie, z elastyczną regulacją wysokości
Uchwyt marki DIGITUS umożliwia elastyczną konfigurację miejsca pracy dzięki możliwości montażu ściennego. Półka na klawiaturę i mysz charakteryzuje się maksymalnym obciążeniem 8 kg. Oba ramiona można indywidualnie regulować na wysokość na podstawie wspornika nośnego, który jest montowany na ścianie.
- Ramię monitorowe (sprężyna gazowa) regulacja kąta nachylenia 45°, możliwość obrotu o 180°, uchwyt VESA z możliwością obrotu o 360°
- Ramię monitorowe odpowiednie do monitorów o przekątnej ekranu do 32 i maks. wadze 8 kg (VESA 75x75, 100x100)
- Uchwyt na klawiaturę i mysz (podwójne ramię przegubowe) wymiary: szer. 60 cm x gł. 17,8 cm i uchwyt z przodu
- Podwójne ramię przegubowe o maksymalnej nośności 8 kg możliwość obrotu o maks. 180°
- Możliwość indywidualnej regulacji wysokości obu ramion na uchwycie nośnym (wysokość 73 cm)
- Zintegrowany system zarządzania kablami
- Prosty montaż ścienny za pomocą trzech połączeń śrubowych
- Wysokiej jakości konstrukcja z aluminium/stali
Specyfikacja techniczna
| Wymiary | Wysokość: 73 cm Głębokość: 25-67 cm |
| Przeznaczenie | Klawiatura, Monitory |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Waga | 4.05 kg |
| Akcesoria w zestawie | materiały montażowe skrócona instrukcja obsługi |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Kod dostawcy | DA-90451 |
| EAN | 4016032486398 |
| Obciążenie (maks.) | 8 kg |
| Kolor | Biały, Czarny |
| Materiał | Aluminium, Stal |
| Rodzaj | Ścienny |
| Standard VESA | 75 x 75, 100 x 100 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Pełna nazwa | Digitus Ramię naścienne pojedyncze 1xLCD + klawiatura, max. 32" i 8kg uchylno-obrotowe 360° (PIVOT) |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










