Digitus Stojak biurkowy podwójny z zaciskiem, 2xLCD, max. 27", max. obciążenie 8kg,uchylno-obrotowy 360°
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Uniwersalny stojak z montażem do blatu biurka lub stołu dla maksymalnie dwóch monitorów lub telewizorów umożliwiający znaczne rozszerzenie wizualnego obszaru roboczego.
Stojak posiada otwory w standardzie VESA (75x75,100x100) umożliwiające montaż ekranów o przekątnej do 27 i wadze nie przekraczającej 8kg na ramię.
Stojak umożliwia obrót ekranu o 360° stopni. Dodatkowo możliwa jest regulacja poziomo-pionowa w zakresie 45° stopni.
Wyposażony w zintegrowany system zarządzania kablami.
Stojak wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz malowany proszkowo na kolor czarny.
Specyfikacja techniczna
| Wymiary | 480 x 130 x 150 mm |
| Przeznaczenie | Monitory, Telewizory |
| Regulacja w pionie | 45 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Regulacja w poziomie | 45 ° |
| Waga | 4.1 kg |
| Pozostałe parametry | - Pivot: 360°- Zintegrowany system zarządzania kablami- Maksymalna waga na ramie: 8 kg |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Kod dostawcy | DA-90349 |
| EAN | 4016032382676 |
| Obciążenie (maks.) | 16 kg |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Standard VESA | 100 x 100, 75 x 75 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Pełna nazwa | Digitus Stojak biurkowy podwójny z zaciskiem, 2xLCD, max. 27", max. obciążenie 8kg,uchylno-obrotowy 360° |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










