Digitus Stojak biurkowy pojedycz z zaciskiem, 1xLCD, max. 27'', max. 8kg, uchylno-obrotowy 360 (PIVOT)
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Uniwersalny stojak z montażem do blatu biurka lub stołu dla jednego monitora lub telewizora.
Stojak posiada otwory w standardzie VESA (75x75,100x100) umożliwiające montaż ekranów o przekątnej do 27 i wadze nie przekraczającej 8kg.
Stojak umożliwia obrót ekranu o 360° stopni. Dodatkowo możliwa jest regulacja poziomo-pionowa w zakresie 45° stopni. Wyposażony w zintegrowany system zarządzania kablami.
Stojak wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz malowany proszkowo na kolor czarny.
Specyfikacja techniczna
| Wymiary | 480 x 110 x 170 mm |
| Przeznaczenie | Monitory, Telewizory |
| Regulacja w pionie | 45 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Regulacja w poziomie | 45 ° |
| Waga | 3.4 kg |
| Pozostałe parametry | - Pivot: 360°- Zintegrowany system zarządzania kablami |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Kod dostawcy | DA-90361 |
| EAN | 4016032424819 |
| Standard VESA | 75 x 75, 100 x 100 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Obciążenie (maks.) | 8 kg |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Pełna nazwa | Digitus Stojak biurkowy pojedycz z zaciskiem, 1xLCD, max. 27'', max. 8kg, uchylno-obrotowy 360 (PIVOT) |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










