Digitus Stojak mobilny pojedynczy z półką i uchwytem na kamerę, 1xLCD max. 120" max. 140kg, VESA max. 1000x600
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Stojak pod telewizor do prezentacji oferuje solidny i wytrzymały wspornik do monitorów o przekątnej ekranu od 70 do 120 cali, zapewniając maksymalną nośność 140 kg. Dodatkowo posiada uchwyt do mocowania kamery z regulacją wysokości oraz półkę na notebooki, odtwarzacze multimediów itp. Stojak można elastycznie ustawić i posiada wbudowany kanał kablowy oraz praktyczne uchwyty z tyłu. Konstrukcja jest wykonana z wyjątkowo mocnego i lekkiego aluminium, stali oraz tworzywa sztucznego. Idealne rozwiązanie do sal konferencyjnych, szkoleniowych, hal wystawowych i innych zastosowań na różnych eventach.
- Uchwyt do mocowania wyświetlaczy od 70'' - 120'', maksymalne obciążenie 140 kg
- Regulacja wysokości uchwytu na wyświetlacz: min. 125 cm - maks. 160 cm
- Zakres nachylenia uchwytu wyświetlacza: od +5° do -10°
- Uchwyt z regulacją wysokości na kamerę - maksymalne obciążenie 5 kg
- Półka z regulacją wysokości na notebooka, odtwarzacz czy inne urządzenia - maksymalne obciążenie 10 kg
- Wygodne uchwyty z tyłu do szybkiego i łatwego przemieszczania/pozycjonowania
- Charakteryzujące się wysoką obciążalnością kółka z mechanizmem blokującym
- Zintegrowany system zarządzania kablami
- Wyjątkowo mocna i lekka konstrukcja wykonana z aluminium, stali i tworzywa sztucznego
Specyfikacja techniczna
| Wymiary | (maks.): szer. 125 cm x gł. 76 cm x wys. 233,3 cm |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 125 cm |
| Wysięg (maks.) | 160 cm |
| Waga | 35.1 kg |
| Akcesoria w zestawie | Instrukcja montażu |
| Pozostałe parametry | Liczba ekranów: 1 Zakres regulacji nachylenia: od +5° do -10° Zakres regulacji wysokości: 125 - 160 cm Uchwyt na kamerę: nośność 5 kg, regulacja wysokości Półka: nośność 10 kg, regulacja wysokości Wykończenie powierzchni: lakierowanie proszkowe |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Kod dostawcy | DA-90452 |
| EAN | 4016032487364 |
| Standard VESA | 1000 x 600, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400, 800 x 400, 800 x 600 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 120 '' |
| Przekątna ekranu (min.) | 70 '' |
| Obciążenie (maks.) | 140 kg |
| Kolor | Matowy, Czarny |
| Materiał | Aluminium, Tworzywo sztuczne, Stal |
| Rodzaj | Statyw |
| Pełna nazwa | Digitus Stojak mobilny pojedynczy z półką i uchwytem na kamerę, 1xLCD max. 120" max. 140kg, VESA max. 1000x600 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










