Digitus Uchwyt biurkowy kolumnowy pojedynczy 1xLCD max. 32 cale max. 8kg uchylno-obrotowy czarny
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Ramię umożliwia indywidualne ustawianie monitora 15"-32". Możliwe jest odchylanie, pochylanie i obracanie monitora.
Warto zrobić coś dobrego dla swojego zdrowia, dopasowując optymalnie monitor do swojego wzrostu i pozycji siedzenia.
- Idealne pod względem ergonomii dopasowanie pozycji monitora do wzrostu użytkownika
- Na monitory od 15" do 32" (VESA 75/100), maks. ciężar 8 kg
- Monitor może być odchylany, pochylany, obracany
- Odchylanie uchwytu VESA: 360°
- Pochylenie uchwytu VESA: 30°
- Obracanie uchwytu VESA: 360°
- Wysokość uchwytu kolumnowego: 40 cm
- Z funkcją Quick-Release do łatwego i szybkiego montażu
- Do wyświetlaczy płaskich i zakrzywionych
- Zintegrowany system zarządzania kablami
- Zalecana grubość blatu: 1075 mm
Specyfikacja techniczna
| Wymiary | Szerokość: 11,4 cm Głębokość: 12,6 cm Wysokość: 46,2 cm |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Regulacja w pionie | 30 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Regulacja w poziomie | 360 ° |
| Waga | 1.6 kg |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Kod dostawcy | DA-90397 |
| EAN | 4016032465140 |
| Standard VESA | 75 x 75, 100 x 100 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (min.) | 15 '' |
| Obciążenie (maks.) | 8 kg |
| Kolor | Matowy, Czarny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne, Stal, Aluminium |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Obrót | 360 ° |
| Pełna nazwa | Digitus Uchwyt biurkowy kolumnowy pojedynczy 1xLCD max. 32 cale max. 8kg uchylno-obrotowy czarny |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










