Digitus Uchwyt biurkowy pionowy 2xLCD max. 32 cale 8kg, zaciskowy, czarny
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Uniwersalny uchwyt stołowy umożliwia zamocowanie dwóch monitorów w ustawieniu pionowym jeden nad drugim.
- Nadaje się do monitorów (z ekranem zakrzywionym) o przekątnej do 32 / maks. 8 kg.
- Funkcja zamknięcia typu quick release - umożliwia szybkie mocowanie i zdejmowanie monitorów
- Idealne pod względem ergonomii dopasowanie pozycji monitora do wzrostu użytkownika
- Monitory mogą być odchylane, pochylane, obracane i regulowane na wysokość
- Ramię monitorowe: nachylenie: -45°/+45°, przesuwanie: -45°/+45°, obrót panelu przedniego: -180°/+180°
- Zintegrowane rozwiązanie zarządzania kablami: dla zorganizowanej i uporządkowanej przestrzeni roboczej
Specyfikacja techniczna
| Przeznaczenie | Monitory |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Waga | 4.2 kg |
| Akcesoria w zestawie | 1 x uniwersalny podwójny uchwyt na monitor, ustawienie pionowe 1 x materiały montażowe 1 x instrukcja montażu |
| Pozostałe parametry | Zamknięcie typu quick release: Za pomocą wkrętu można zamocować lub odłączyć płytę VESA podczas montażu/demontażu Kompatybilność ze standardem VESA: 75 x 75, 100 x 100 Materiał: stal, tworzywo sztuczne Powierzchnia: lakierowanie proszkowe Liczba monit |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Kod dostawcy | DA-90438 |
| EAN | 4016032481928 |
| Przekątna ekranu (min.) | 15 '' |
| Obciążenie (maks.) | 8 kg |
| Kolor | Matowy, Czarny |
| Materiał | Stal |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Standard VESA | 75 x 75, 100 x 100 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Pełna nazwa | Digitus Uchwyt biurkowy pionowy 2xLCD max. 32 cale 8kg, zaciskowy, czarny |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










