Digitus Uchwyt biurkowy podwójny z zaciskiem i sprężyną mechaniczną 2x LCD max. 45" 2x 20kg, VESA: 75x75, 100x100
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
W pełni mobilny uchwyt stołowy do 2 ekranów o przekątnej do 45" i maksymalnej wadze 2x 20 kg - odpowiedni zarówno do płaskich, jak i zakrzywionych ekranów.
Mocny uchwyt do monitora zapewniający maksymalną elastyczność i stabilność Ten w pełni mobilny uchwyt biurkowy został opracowany specjalnie dla dużych monitorów o przekątnej do 45 cali i wadze na ramię do 20 kg - idealny do wymagających środowisk pracy i wysokiej jakości konfiguracji. Niezależnie od tego, czy jest to monitor płaski, czy zakrzywiony: uchwyt oferuje maksymalną stabilność i elastyczność w konstrukcji oszczędzającej miejsce. Dzięki solidnej, wytrzymałej konstrukcji bez trudu utrzymuje również ciężkie monitory, umożliwiając jednocześnie precyzyjne ustawienie we wszystkich kierunkach. Zintegrowane naprężenie sprężyny zapewnia precyzyjną regulację ciężaru, dzięki czemu monitor można bez wysiłku ustawić w żądanej pozycji - bez konieczności ponownej regulacji. Funkcja szybkiego zwalniania VESA zapewnia maksymalną łatwość obsługi: monitor można szybko i łatwo zamontować lub zdemontować. Innowacyjna szybkozłączka ułatwia również łączenie dwóch segmentów ramienia i znacznie ogranicza prace montażowe. Dzięki dwóm elastycznym opcjom montażu - zacisk stołowy lub przelotka - uchwyt można przymocować do prawie każdej stacji roboczej. Zintegrowany ogranicznik obrotu o 180° zapobiega przypadkowym uderzeniom o ściany lub sąsiednie ekrany, a sprytne zarządzanie kablami zapewnia schludny, profesjonalny wygląd. Idealny dla użytkowników ceniących ergonomię, stabilność i funkcjonalność - zarówno w biurze, studio, jak i w domu.
- Nadaje się do płaskich i zakrzywionych ekranów do 45"
- Wytrzymała konstrukcja: oferuje maksymalny udźwig do 20 kg
- Oszczędność miejsca dzięki zintegrowanemu zarządzaniu kablami
- Funkcja VESA Quick-Release (szybkozłączka) - umożliwia szybkie podłączenie lub odłączenie monitora
- Szybkozłączka łącząca dwa ramiona dla szybkiej i łatwej instalacji
- 2 opcje montażu: Mocowanie zaciskowe i przepust stołowy
- Wbudowany mechanizm napinania sprężyny: dla idealnej regulacji wagi
- Ogranicznik obrotu o 180°: zapobiega obracaniu się ramienia monitora o ekrany lub ściany
- Przetestowany i certyfikowany przez IGR (Instytut Zdrowia i Ergonomii)
Specyfikacja techniczna
| Wymiary | 12,3 x 122,4 x 66,3 cm |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Waga | 8.67 kg |
| Akcesoria w zestawie | Uchwyt na monitor Materiał montażowy i akcesoria Instrukcja montażu |
| Pozostałe parametry | Maksymalny rozmiar monitora: 45" Maksymalna waga monitora: 20 kg Mechaniczna sprężyna z regulacją napięcia Przechylanie monitora: 70° (od +50° do -20°) Obracanie monitora: 180° (od +90° do -90°) Obrót monitora: 360° (+180° do -180°) Pełny wysuw ramie |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Kod dostawcy | DA-90474 |
| EAN | 4016032505921 |
| Obciążenie (maks.) | 20 kg |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Stal, Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Obrót | 180 ° |
| Standard VESA | 100 x 100, 75 x 75 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 45 '' |
| Pełna nazwa | Digitus Uchwyt biurkowy podwójny z zaciskiem i sprężyną mechaniczną 2x LCD max. 45" 2x 20kg, VESA: 75x75, 100x100 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










