Digitus Uchwyt ścienny pojedynczy, 1xLCD, max. 27, max. obciążenie 15kg, uchylno-obrotowy 360 (PIVOT)
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Uniwersalny uchwyt do instalacji monitora lub telewizora na ścianie.
Uchwyt posiada otwory w standardzie VESA (75x75,100x100) umożliwiające montaż ekranu o przekątnej do 27 lub więcej jeżeli jego waga nie przekracza 15kg. Uchwyt umożliwia obrót ekranu o 360° stopni. Dodatkowo możliwa jest regulacja poziomo-pionowa w zakresie 35° stopni. Uchwyt wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz malowany proszkowo na kolor czarny.
Specyfikacja techniczna
| Wymiary | 112 x 112 x 80 mm |
| Przeznaczenie | Monitory, Telewizory |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Wysięg (maks.) | 80 mm |
| Regulacja w poziomie | 45 ° |
| Waga | 0.8 kg |
| Akcesoria w zestawie | Uchwyt ścienny do monitora Śruby do montażu monitora Instrukcja obsługi |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Kod dostawcy | DA-90307 |
| EAN | 4016032239376 |
| Obrót | 360 ° |
| Standard VESA | 75 x 75, 100 x 100 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Obciążenie (maks.) | 15 kg |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj | Ścienny |
| Pełna nazwa | Digitus Uchwyt ścienny pojedynczy, 1xLCD, max. 27, max. obciążenie 15kg, uchylno-obrotowy 360 (PIVOT) |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










