Digitus Uchwyt ścienny pojedynczy, 1xLCD, max. 32", max. obciążenie 8kg, ze sprężyną gazową, obrotowy
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Uchwyt ścienny umożliwia indywidualne ustawianie monitorów 1732". Ponadto funkcja Quick-Release ułatwia montaż monitora. Uchwyt VESA można bardzo łatwo wsunąć w odpowiedni uchwyt i zamocować za pomocą śruby. Bez większego wysiłku można ustawić monitor w zależności od potrzeb z możliwością jego odchylania, pochylania lub obracania, np. monitory o formacie pionowym. Zastosowanie zintegrowanej sprężyny gazowej ułatwia regulację wysokości monitora. Warto zrobić coś dobrego dla swojego zdrowia, dopasowując optymalnie monitor do swojego wzrostu i pozycji siedzenia. Dodatkowo kable monitorów można estetycznie instalować w dostarczonych prowadnicach kablowych.
- Idealne pod względem ergonomii dopasowanie pozycji monitora do wzrostu użytkownika
- Zintegrowana sprężyna gazowa do łatwej regulacji wysokości
- Monitory mogą być odchylane, pochylane, obracane i regulowane na wysokość
- Odchylanie uchwytu VESA: 180° (dwa zawiasy, każdy obracany o 180°)
- Pochylenie uchwytu VESA: 70°
- Obracanie uchwytu VESA: 360°
- Maksymalna regulacja wysokości: 28 cm
- Z funkcją Quick-Release do łatwego i szybkiego montażu
- Do wyświetlaczy płaskich i zakrzywionych
- Zintegrowany system zarządzania kablami
Specyfikacja techniczna
| Wymiary | szer. 30,7 cm x głęb. 11,4 cm x wys. 30,1 cm |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Regulacja w pionie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Wysięg (min.) | 208 mm |
| Wysięg (maks.) | 262 mm |
| Regulacja w poziomie | 90 ° |
| Waga | 1.6 kg |
| Akcesoria w zestawie | Akcesoria montażowe Krótka instrukcja |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Kod dostawcy | DA-90396 |
| EAN | 4016032465133 |
| Obciążenie (maks.) | 8 kg |
| Kolor | Matowy, Czarny |
| Materiał | Aluminium, Tworzywo sztuczne, Stal |
| Rodzaj | Ścienny |
| Obrót | 360 ° |
| Standard VESA | 75 x 75, 100 x 100 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Pełna nazwa | Digitus Uchwyt ścienny pojedynczy, 1xLCD, max. 32", max. obciążenie 8kg, ze sprężyną gazową, obrotowy |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










