Digitus Uchwyt ścienny pojedynczy, 1xLCD, max. 32", max. obciążenie 9kg, ze sprężyną gazową, obrotowy
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Uchwyt ścienny do monitora marki DIGITUS obsługuje płaskie i zakrzywione monitory rozmiaru do 32" o maksymalnej wadze 9 kg. Sprężyna gazowa i ramię obrotowe umożliwiają wygodną regulację pozycji monitora. Uchwyt ścienny zapewnia zgodność ze standardem VESA 75x75 i 100x100.
- Do monitorów płaskich i zakrzywionych
- Idealne pod względem ergonomii dopasowanie pozycji monitora do wzrostu użytkownika
- Zintegrowane rozwiązanie do zarządzania kablami
- Nachylenie: -45°/+90°, obrót w poziomie: -90°/+90°, obrót panelu przedniego: 360°
- Ramię obrotowe: zapewnia maksymalną elastyczność w zakresie widoczności
- Sprężyna gazowa: idealnie amortyzuje masę monitora
Specyfikacja techniczna
| Wymiary | dł. 47,5 x szer. 11,7 x wys. 49,1 cm |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Regulacja w pionie | 135 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Wysięg (maks.) | 25 cm |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Waga | 1.64 kg |
| Akcesoria w zestawie | Akcesoria montażowe Instrukcja |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Kod dostawcy | DA-90425 |
| EAN | 4016032479727 |
| Przekątna ekranu (min.) | 15 '' |
| Obciążenie (maks.) | 9 kg |
| Kolor | Matowy, Czarny |
| Materiał | Aluminium, Stal |
| Rodzaj | Ścienny |
| Obrót | 360 ° |
| Standard VESA | 75 x 75, 100 x 100 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Pełna nazwa | Digitus Uchwyt ścienny pojedynczy, 1xLCD, max. 32", max. obciążenie 9kg, ze sprężyną gazową, obrotowy |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










