Digitus Uchwyt ścienny pojedynczy, 1xLCD, max. 42", max. obciążenie 30kg, uchylny
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Uniwersalny uchwyt do instalacji monitora lub telewizora na ścianie.
Uchwyt posiada otwory w standardzie VESA (75x75, 100x100, 200x100, 200x200) umożliwiające montaż ekranu o przekątnej do 42 lub więcej jeżeli jego waga nie przekracza 30kg. Uchwyt umożliwia szeroki zakres regulacji w pionie oraz poziomie. Uchwyt wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz malowany proszkowo na kolor czarny.
Specyfikacja techniczna
| Wymiary | 270 x 70 x 250 mm |
| Przeznaczenie | Monitory, Telewizory |
| Regulacja w pionie | 30 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Waga | 1.84 kg |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Kod dostawcy | DA-90357 |
| EAN | 4016032382706 |
| Rodzaj | Ścienny |
| Standard VESA | 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 75 x 75 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 42 '' |
| Obciążenie (maks.) | 30 kg |
| Kolor | Czarny |
| Pełna nazwa | Digitus Uchwyt ścienny pojedynczy, 1xLCD, max. 42", max. obciążenie 30kg, uchylny |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










