Digitus Uchwyt ścienny pojedynczy, 1xLCD, max. 43", max. obciążenie 23kg, ze sprężyną gazową, obrotowy
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Uniwersalny uchwyt ścienny do monitora firmy DIGITUS obsługuje płaskie i zakrzywione monitory rozmiaru do 43" o maksymalnej wadze 23 kg. Sprężyna gazowa i ramię obrotowe umożliwiają wygodną i elastyczną regulację pozycji monitora. Zintegrowane rozwiązanie zarządzania kablami zapewnia zorganizowaną i uporządkowaną przestrzeń roboczą. Uchwyt ścienny zapewnia zgodność ze standardem VESA 75x75 i 100x100.
- Idealne pod względem ergonomii dopasowanie pozycji monitora do wzrostu użytkownika
- Do wyświetlaczy płaskich i zakrzywionych
- Nachylenie: -5°/+15°, obrót w poziomie: -90°/+90°, obrót panelu przedniego: -3°/+3°
- Sprężyna gazowa: idealnie amortyzuje masę monitora
- Zintegrowane rozwiązanie do zarządzania kablami
Specyfikacja techniczna
| Wymiary | dł. 45,5 x szer. 22,4 x wys. 35 cm |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Regulacja w pionie | 20 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Waga | 2.9 kg |
| Akcesoria w zestawie | 1 x akcesoria montażowe 1 x skrócona instrukcja |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Kod dostawcy | DA-90428 |
| EAN | 4016032479789 |
| Obrót | 6 ° |
| Standard VESA | 75 x 75, 100 x 100 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 43 '' |
| Przekątna ekranu (min.) | 23 '' |
| Obciążenie (maks.) | 23 kg |
| Kolor | Matowy, Czarny |
| Materiał | Aluminium, Stal |
| Rodzaj | Ścienny |
| Pełna nazwa | Digitus Uchwyt ścienny pojedynczy, 1xLCD, max. 43", max. obciążenie 23kg, ze sprężyną gazową, obrotowy |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










