Epson Projektor CO-FH02 3LCD/FHD/3000L/300:1/USB/HDMI
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Specyfikacja techniczna
| Maksymalna przekątna obrazu | 391 '' |
| Trwałość źródła światła | 6000 h |
| Maksymalna odległość ekranu | 10.4 m |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 12000 h |
| Minimalna odległość ekranu | 0.9 m |
| Minimalna przekątna obrazu | 26 '' |
| Zoom | Automatyczny (cyfrowy), 1,35x |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,61:1 |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,19:1 |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI, 2 x USB 2.0 |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Wymiary | 320 x 211 x 87 mm |
| Poziom hałasu | 37 dB |
| Waga | 2.6 kg |
| Akcesoria w zestawie | Urządzenie podstawowe Kabel zasilający Skrócona instrukcja uruchomienia Pilot z bateriami Instrukcja obsługi (CD) Karta gwarancyjna Android TV dongle |
| Pozostałe parametry | A/V mute Automatyczna korekta trapezu Pozioma i pionowa korekcja geometrii obrazu Interfejs audio/wideo MHL Quick Corner |
| Pobór mocy | 270 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Kod dostawcy | V11HA85040 |
| EAN | 8715946706832 |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Kontrast statyczny | 300:1 |
| Kolor | Biały |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Jasność | 3000 cd/m² |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Pełna nazwa | Epson Projektor CO-FH02 3LCD/FHD/3000L/300:1/USB/HDMI |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










