Epson Projektor EB-982W 3LCD WXGA/4200AL/16k:1/3.1kg
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
EB-982W
Zwiększ potencjał swoich prezentacji dzięki jasnemu projektorowi WXGA, który umożliwia wyświetlanie treści na dużym i skalowalnym ekranie. Długie okresy przestoju to już przeszłość dzięki temu niezawodnemu projektorowi, który może służyć latami, zanim konieczna będzie wymiana lampy lub filtra powietrza. Ponadto zapewnia on wiele możliwości podłączania i jest niezwykle prosty w konfiguracji.
Znakomita widoczność dla każdego prezentera
Dzięki temu projektorowi WXGA wyświetlane treści będą jasne, żywe i wyraźne, więc każdy uczestnik będzie mógł wziąć czynny udział w prezentacji. Skalowalność do 280 cali i wysoka jasność obrazu nawet przy intensywnym oświetleniu pomieszczenia sprawiają, że wyświetlany obraz jest dobrze widoczny z każdego miejsca na sali. A to wszystko dzięki natężeniu światła 4200 lumenów i współczynnikowi kontrastu 16 000 : 1.
Minimum konserwacji
Minimum konserwacji Nasze niezawodne projektory i wyjątkowo trwałe lampy pozwalają wyeliminować przestoje w pracy urządzenia i koszty niezbędnej konserwacji. Wyobraź sobie, co możesz osiągnąć dzięki skróceniu przerw do minimum nasze projektory będą pracować przez długie lata, zanim wymagana będzie wymiana lampy.
Łatwa konfiguracja
Każde środowisko pracy jest inne, dlatego potrzebne jest rozwiązanie, które będzie łatwe do skonfigurowania i ustawienia. Dzięki 1,6-krotnemu zoomowi optycznemu oraz poziomej i pionowej korekcji geometrii obrazu konfiguracja projektora jest prosta i szybka.
Używaj wielu urządzeń
Używaj wielu urządzeń Jeśli chcesz przykuć uwagę odbiorców i stworzyć środowisko inspirujące do współpracy, korzystaj z różnorodnych opcji podłączania źródeł. Aplikacja iProjection1 pozwala łatwo wyświetlać materiały z komputerów i urządzeń przenośnych. Dzięki funkcji dzielenia ekranu możesz pokazać treści z różnych urządzeń jednocześnie, a funkcja moderatora pozwala sprawdzić materiały, zanim zobaczą je odbiorcy.
Specyfikacja techniczna
| Minimalna przekątna obrazu | 29 '' |
| Współczynnik projekcji (max) | 2,24:1 |
| Zoom | 1,6x |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,38:1 |
| Trwałość źródła światła | 6500 h |
| Maksymalna przekątna obrazu | 280 '' |
| Maksymalna odległość ekranu | 8.5 m |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 17000 h |
| Minimalna odległość ekranu | 0.9 m |
| Gniazda we/wy | 3 x 3,5 mm minijack, 3 x 15-pin D-Sub, 2 x HDMI, 1 x Composite, 1 x USB (Type B), 1 x USB 2.0, 1 x RS-232 (COM) |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Wymiary | 309 x 282 x 90 mm |
| Poziom hałasu | 37 dB |
| Waga | 3.1 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kabel VGA, Kabel zasilający, Skrócona instrukcja uruchomienia, Pilot z bateriami |
| Pobór mocy | 327 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna |
| Kod dostawcy | V11H987040 |
| EAN | 8715946680774 |
| Audio | Tak |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Obiektyw | Wartość przesłony obiektywu projekcyjnego:1,51 - 1,99 Odległość ogniskowa: 18,2 mm - 29,2 mm |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Kolor | Biały |
| Kontrast statyczny | 16 000:1 |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 (WXGA) |
| Jasność | 4200 ANSI Lumenów |
| Pełna nazwa | Epson Projektor EB-982W 3LCD WXGA/4200AL/16k:1/3.1kg |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










