Epson Projektor EB-994F 3LCD/FHD/4100L/16k:1/WiFi
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Jasny projektor bezprzewodowy z wieloma możliwościami połączenia
- Bezprzewodowy, jasny i żywy obraz Full HD Wyposażony w technologię 3LCD wyświetlacz Full HD o jasności 4 100 lumenów zapewnia doskonałą jakość obrazu i przyciąga uwagę dzięki możliwości skalowania rozmiaru obrazu do 304˝.
- Udostępnianie na wielu urządzeniach Aplikacja iProjection firmy Epson łączy i kontroluje maksymalnie 4 urządzenia, a funkcja dzielenia ekranu umożliwia wyświetlanie 2 źródeł obrazu, co eliminuje konieczność korzystania z dodatkowego projektora.
- Przenośna i wszechstronna konstrukcja Ten lekki i kompaktowy projektor jest idealny do różnych przestrzeni i ma wbudowany głośnik ułatwiający konfigurację.
- Wysoka niezawodność i bezproblemowość Projektor EB-994F jest objęty 5-letnią gwarancją i wyposażony w lampę o czasie eksploatacji 17 000 godzin w trybie ekonomicznym, co zapewnia długotrwałą pracę.
- Natychmiastowa łączność dzięki obsłudze protokołów Apple AirPlay 2 i Miracast1 Bezproblemowo udostępniaj treści z laptopów, tabletów i smartfonów - w sam raz w przypadku konfiguracji urządzeń w ramach rozwiązań BYOD (ang. Bring Your Own Device) i miejsc współpracy.
Specyfikacja techniczna
| Minimalna przekątna obrazu | 31 '' |
| Współczynnik projekcji (max) | 2,09:1 |
| Zoom | 1,62x, Manualny |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,30:1 |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Trwałość źródła światła | 6500 h |
| Źródło światła | Standard |
| Maksymalna przekątna obrazu | 304 '' |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 17000 h |
| Maksymalna odległość ekranu | 14.29 m |
| Minimalna odległość ekranu | 0.88 m |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B), 1 x USB 2.0, 1 x Composite, 1 x RJ-45 LAN, 3 x 3,5 mm minijack, 1 x RS-232 (COM), 3 x 15-pin D-Sub, 2 x HDMI |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Wymiary | 309 x 293 x 105 mm |
| Poziom hałasu | 37 dB |
| Waga | 3.1 kg |
| Akcesoria w zestawie | Urządzenie podstawowe Kabel zasilający Skrócona instrukcja uruchomienia Pilot z bateriami User guide |
| Pobór mocy | 284 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 60 miesięcy |
| Kod dostawcy | V11HB60040 |
| EAN | 8715946738086 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi, Miracast |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Kolor | Biały |
| Kontrast statyczny | 16 000:1 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Jasność | 4100 Lumenów |
| Audio | Tak |
| Pełna nazwa | Epson Projektor EB-994F 3LCD/FHD/4100L/16k:1/WiFi |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










