Epson Projektor EB-E24 3LCD/XGA/3600L/15k:1/4:3/HDMI
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Jasne rozwiązanie do wyświetlania obrazu XGA
- Wysoka jakość, jasny obraz Jasne, wyraźne obrazy na ekranie o skalowalnym rozmiarze do przekątnej 350˝ i jasności 3 600 lumenów, z technologią 3LCD.
- Proste podłączanie Łatwe podłączanie za pośrednictwem wejść HDMI, VGA, audio i nie tylko. Nie trzeba bezpośrednio wyłączać zasilania, a wbudowana przesłona obiektywu umożliwia szybkie pakowanie i przenoszenie.
- Szybka regulacja wyświetlacza dzięki technologii korekcji geometrii Slide Keystone firmy Epson Szybka regulacja rozmiaru wyświetlacza dzięki wyjątkowej technologii Slide Keystone firmy Epson. Korekcja geometrii 30° w poziomie ułatwia i przyspiesza konfigurację.
- Przenośna i wszechstronna konstrukcja Ten lekki i kompaktowy wyświetlacz jest idealny do różnych przestrzeni i ma wbudowany głośnik ułatwiający konfigurację.
- Niezawodność i trwałość Charakteryzujący się wysoką niezawodnością i czasem eksploatacji lampy sięgającym 12 000 godzin w trybie ekonomicznym model EB-E24 jest objęty 3-letnią gwarancją.
Specyfikacja techniczna
| Zoom | 1,0x, Automatyczny (cyfrowy), 2,0x |
| Współczynnik projekcji (max) | 2,88:1 |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,44:1 |
| Maksymalna przekątna obrazu | 350 '' |
| Trwałość źródła światła | 6000 h |
| Maksymalna odległość ekranu | 10.3 m |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 12000 h |
| Minimalna odległość ekranu | 0.9 m |
| Minimalna przekątna obrazu | 30 '' |
| Gniazda we/wy | 2 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x Composite, 2 x 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type B) Serwisowe, 1 x RS-232 (COM) |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Wymiary | 302 x 249 x 92 mm |
| Poziom hałasu | 37 dB |
| Waga | 2.7 kg |
| Akcesoria w zestawie | Urządzenie podstawowe Kabel zasilający Skrócona instrukcja uruchomienia Pilot z bateriami User guide Karta gwarancyjna |
| Pobór mocy | 284 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | V11HB51040 |
| EAN | 8715946738062 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Kolor | Biały |
| Kontrast statyczny | 15 000:1 |
| Rozdzielczość | 1024 x 768 (XGA) |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Jasność | 3600 Lumenów |
| Audio | Tak |
| Proporcje obrazu | 4:3 |
| Pełna nazwa | Epson Projektor EB-E24 3LCD/XGA/3600L/15k:1/4:3/HDMI |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










