Epson Projektor EB-L690SE LSR/WUXGA/6000L/5m:1/16:10
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Projektor EB-L690SE LSR/WUXGA/6000L/5m:1/16:10
Specyfikacja techniczna
| Maksymalna przekątna obrazu | 500 '' |
| Trwałość źródła światła | 20000 h |
| Maksymalna odległość ekranu | 7.84 m |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 30000 h |
| Minimalna odległość ekranu | 1.1 m |
| Minimalna przekątna obrazu | 100 '' |
| Zoom | Manualny, 1,0x, 1,4 x |
| Współczynnik projekcji (max) | 0,70:1 |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Współczynnik projekcji (min) | 0,50:1 |
| Kontrast Dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM), 1 x RJ-45 LAN, 2 x HDMI, 2 x USB 2.0, 1 x USB 2.0 Serwisowe, 2 x 3,5 mm minijack |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Wymiary | 440 x 368 x 151 mm |
| Poziom hałasu | 36 dB |
| Waga | 9.3 kg |
| Pobór mocy | 362 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | V11HB36080 |
| EAN | 8715946737904 |
| Kolor | Biały |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Projekcja | Krótkoogniskowa |
| Jasność | 6000 Lumenów |
| Audio | Nie |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Pełna nazwa | Epson Projektor EB-L690SE LSR/WUXGA/6000L/5m:1/16:10 |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










