Epson Projektor EB-L690U LSR/WUXGA/6500L/5m:1/(W)LAN
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Wysoce funkcjonalny projektor 3LCD o jasności 6500 lumenów i rozdzielczości WUXGA
Projektor EB-L690U charakteryzuje się jasnością 6500 lumenów, rozdzielczością WUXGA, technologią HDR i zaawansowanymi funkcjami instalacji. Zapewnia do 30 000 godzin bezobsługowej pracyw trybie ekonomicznym. Wyposażony w stały obiektyw, usytuowany centralnie, z ręcznie dostosowywanym lens shiftem, , 1,6-krotnym zoomem i głośnikami o mocy 10 W projektor ten jest idealny do profesjonalnych zastosowań, zapewniając łatwe sterowanie za pośrednictwem HDBaseT, sieci LAN i łączności bezprzewodowej.
- Wyjątkowy wyświetlacz o jasności 6500 lumenów i rozdzielczości WUXGA Idealny do pomieszczeń konferencyjnych, sal wykładowych i nie tylko. Ten kompaktowy, niedrogi projektor laserowy zapewnia wysoką jakość w każdym otoczeniu.
- Kompaktowa konstrukcja ze skalowalnymi obrazami o przekątnej do 500 cali Lekka konstrukcja upraszcza transportowanie i instalację, zapewniając jednocześnie skalowalne obrazy do 500 cali, oraz dając dużą elastyczność instalacji
- Wygodna, bezproblemowa instalacja Dzięki centralnemu umieszczeniu obiektywu z szerokim zakresem lens shiftu i zaawansowanym funkcjom projektor można łatwo skonfigurować i zainstalować w dowolnym miejscu.
- Cicha praca Projektor zapewnia komfort użytkowania ze względu na niski poziom generowanego hałasu, w trybie ekonomicznym na poziomie 25 dB.
- Dokonywanie zrównoważonych wyborów dzięki Epson Wykonanie w 19% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, niski pobór mocy, mniejsze opakowanie i żywotność do 30 000 godzin w trybie ekonomicznym (20 000 godzin w trybie normalnym).
- Natychmiastowa łączność dzięki obsłudze protokołów Apple AirPlay 2 i Miracast1 Bezproblemowo udostępniaj treści z laptopów, tabletów i smartfonów w sam raz w przypadku konfiguracji urządzeń w ramach rozwiązań BYOD (ang. Bring Your Own Device) i miejsc współpracy.
Specyfikacja techniczna
| Zoom | 1,0x, 1,6x, Manualny |
| Współczynnik projekcji (max) | 2,20:1 |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,35:1 |
| Maksymalna przekątna obrazu | 500 '' |
| Trwałość źródła światła | 20000 h |
| Maksymalna odległość ekranu | 23.84 m |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 30000 h |
| Minimalna odległość ekranu | 1.4 m |
| Minimalna przekątna obrazu | 50 '' |
| Kontrast Dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI, 1 x USB (Type B) Serwisowe, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM), 1 x HDBaseT, 2 x USB 2.0, 1 x Audio out |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Wymiary | 440 x 340 x 138 mm |
| Poziom hałasu | 32 dB |
| Waga | 8.2 kg |
| Akcesoria w zestawie | Urządzenie podstawowe Kabel zasilający Skrócona instrukcja uruchomienia Pilot z bateriami User guide |
| TCO Certified | Tak |
| Pobór mocy | 336 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Kod dostawcy | V11HB29040 |
| EAN | 8715946737980 |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC, WiFi |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Kolor | Biały |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Jasność | 6500 Lumenów |
| Audio | Tak |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Pełna nazwa | Epson Projektor EB-L690U LSR/WUXGA/6500L/5m:1/(W)LAN |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










