Epson Projektor EB-L695SE LASER/WUXGA/6000L/5m:1/16:10/black
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
EB-L695SE projektor o jasności 6000 lumenów i krótkim rzucie 4KE, zaprojektowany z myślą o zerowej emisji netto (0,50,7:1)
Profesjonalny projektor o krótkim rzucie, z 4KE do małych pomieszczeń
- Jasność 6000 lumenów dzięki technologii optymalizacji 4K przy częstotliwości 60 Hz Ten niedrogi projektor laserowy wyświetla ostry, jasny obraz o rozdzielczości do 4,6 miliona pikseli i jest idealny do dużych wyświetlaczy w profesjonalnych przestrzeniach.
- Kompaktowa konstrukcja o krótkim rzucie zapewnia wciągające obrazy Wyświetlaj skalowalne obrazy do 500 cali z krótkim współczynnikiem rzutu 0,50,7:1 i 1,4-krotnym zoomem, tworząc wciągające, pozbawione cieni i odblasków wizualizacje w niewielkich przestrzeniach.
- Cicha praca Projektor o wysokiej wydajności i niskim poziomie hałasu 36 dB lub 26 dB w trybie ekonomicznym zapewnia ciszę i ułatwia skupienie, oferując wciągające wrażenia wizualne.
- Wygodna, bezproblemowa instalacja Obiektyw o stałym środku z ręcznym przesunięciem obiektywu i zaawansowanymi funkcjami, takimi jak regulacja ostrości w narożnikach, zapewnia łatwą konfigurację i możliwość dostosowania do każdego środowiska.
- Zaawansowane narzędzia instalacyjne Szeroki wybór bezpłatnego oprogramowania i opcjonalny moduł kamery zewnętrznej zapewniają elastyczność konfiguracji.
- Dokonywanie zrównoważonych wyborów dzięki Epson Wykonanie w 19% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, niski pobór mocy, mniejsze opakowanie i żywotność do 30 000 godzin w trybie ekonomicznym (20 000 godzin w trybie normalnym).
Zaprojektowany z myślą o kompaktowych przestrzeniach projektor EB-L695SE o krótkim rzucie charakteryzuje się jasnością 6000 lumenów przy rozdzielczości WUXGA z optymalizacją 4K, technologią HDR i zaawansowanymi funkcjami instalacyjnymi. Dzięki nawet 30 000 godzin bezobsługowego wyświetlania w trybie ekonomicznym, przesunięciu obiektywu, 1,4-krotnemu zoomowi i regulacji ostrości w narożnikach jest idealny do profesjonalnych zastosowań. Elastyczne opcje sterowania są dostępne przez HDBaseT, LAN i nie tylko.
Specyfikacja techniczna
| Zoom | Manualny |
| Współczynnik projekcji (max) | 0,70:1 |
| Współczynnik projekcji (min) | 0,50:1 |
| Trwałość źródła światła | 20000 h |
| Źródło światła | Laser |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 30000 h |
| Kontrast Dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Gniazda we/wy | 1 x HDBaseT, 1 x RJ-45 LAN, 1 x Audio out, 3 x HDMI, 1 x USB (Type B) Serwisowe, 2 x USB 2.0, 1 x RS-232 (COM) |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Wymiary | 440 x 368 x 151 mm |
| Poziom hałasu | 36 dB |
| Waga | 9.3 kg |
| Akcesoria w zestawie | Urządzenie podstawowe Kabel zasilający Skrócona instrukcja uruchomienia Pilot z bateriami User guide Karta gwarancyjna |
| Pozostałe parametry | Odległość projekcyjna, system szerokokątny: 1,1 m - 5,6 m Odległość projekcyjna, system Tele: 1,5 m - 7,8 m Odległość wyświetlania, tryb szerokokątny/tele: 1,09 m - 7,84 m |
| Pobór mocy | 415 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Kod dostawcy | V11HB36180 |
| EAN | 8715946737911 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Kolor | Czarny |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Projekcja | Krótkoogniskowa |
| Jasność | 6000 Lumenów |
| Audio | Nie |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Obiektyw | Optyczny Wartość przesłony obiektywu projekcyjnego: 1,8 - 2 |
| Pełna nazwa | Epson Projektor EB-L695SE LASER/WUXGA/6000L/5m:1/16:10/black |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










