Epson Projektor EB-L695SU LSR/WUXGA/6200L/5m:1/(W)LAN
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Wyjątkowy projektor o jasności 6200 lumenów i krótkim rzucie
Idealny do szerokiej gamy wciągających wizualizacji przestrzennych. Ten kompaktowy, niedrogi wyświetlacz laserowy zapewnia wysoką jakość w każdym otoczeniu.
Idealny do wyświetlania wciągających obrazów w niewielkich pomieszczeniach i symulacji
Wyświetlaj skalowalne obrazy do 400 cali, tworząc wciągające, pozbawione cieni i odblasków wizualizacje w niewielkich przestrzeniach o krótkim współczynniku rzutu 0,791,36:1 i 1,7-krotnym zoomie.
Wygodna, bezproblemowa instalacja
Obiektyw o stałym środku z ręcznym przesunięciem obiektywu i zaawansowanymi funkcjami, takimi jak regulacja ostrości w narożnikach, zapewnia łatwą konfigurację i możliwość dostosowania do każdego środowiska.
Cicha praca
Projektor o wysokiej wydajności i niskim poziomie hałasu 25 dB w trybie ekonomicznym zapewnia ciszę i ułatwia skupienie, oferując wciągające wrażenia wizualne.
Dokonywanie zrównoważonych wyborów dzięki Epson
Wykonanie w 19% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, niski pobór mocy, mniejsze opakowanie i żywotność do 30 000 godzin w trybie ekonomicznym (20 000 godzin w trybie normalnym).
Natychmiastowa łączność dzięki obsłudze protokołów Apple AirPlay 2 i Miracast
Bezproblemowo udostępniaj treści z laptopów, tabletów i smartfonów - w sam raz w przypadku konfiguracji urządzeń w ramach rozwiązań BYOD (ang. Bring Your Own Device) i miejsc współpracy.
Specyfikacja techniczna
| Minimalna przekątna obrazu | 60 '' |
| Zoom | 1,7x, 1,0x, Manualny |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,36:1 |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Współczynnik projekcji (min) | 0,79:1 |
| Maksymalna przekątna obrazu | 400 '' |
| Trwałość źródła światła | 20000 h |
| Źródło światła | Laser |
| Maksymalna odległość ekranu | 11.89 m |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 30000 h |
| Minimalna odległość ekranu | 1.02 m |
| Kontrast Dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Gniazda we/wy | 1 x HDBaseT, 3 x HDMI, 1 x USB (Type B) Serwisowe, 2 x USB 2.0, 1 x RS-232 (COM), 1 x RJ-45 LAN, 1 x Audio out |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Wymiary | 440 x 362 x 151 mm |
| Poziom hałasu | 34 dB |
| Waga | 8.9 kg |
| Akcesoria w zestawie | Urządzenie podstawowe Kabel zasilający Skrócona instrukcja uruchomienia Pilot z bateriami User guide |
| TCO Certified | Tak |
| Pobór mocy | 336 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | V11HB31140 |
| EAN | 8715946738017 |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC, WiFi, Miracast |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Kolor | Czarny |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Projekcja | Krótkoogniskowa |
| Jasność | 6200 Lumenów |
| Audio | Tak |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Pełna nazwa | Epson Projektor EB-L695SU LSR/WUXGA/6200L/5m:1/(W)LAN |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










