Epson Projektor EB-L790SU ST/LSR/WUXGA/7000L/5m:1/(W)LAN
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
EB-L790SU
Wyjątkowy projektor o krótkim rzucie do wizualizacji przestrzennych
- Wyjątkowy projektor o jasności 7000 lumenów i krótkim rzucie: idealny do wyświetlania szerokiej gamy wciągających prezentacji. Ten kompaktowy, niedrogi wyświetlacz laserowy zapewnia wysoką jakość w każdym otoczeniu.
- Idealny do wyświetlania wciągających obrazów w niewielkich pomieszczeniach i symulacji: wyświetlaj skalowalne obrazy do 400 cali, tworząc wciągające, pozbawione cieni i odblasków wizualizacje w niewielkich przestrzeniach o krótkim współczynniku rzutu 0,79-1,36:1 i 1,7-krotnym zoomie.
- Wygodna, bezproblemowa instalacja: obiektyw o stałym środku z ręcznym przesunięciem obiektywu i zaawansowanymi funkcjami, takimi jak regulacja ostrości w narożnikach, zapewnia łatwą konfigurację i możliwość dostosowania do każdego środowiska.
- Cicha praca: projektor o wysokiej wydajności i niskim poziomie hałasu 26 dB w trybie ekonomicznym zapewnia ciszę i ułatwia skupienie, oferując wciągające wrażenia wizualne.
- Dokonywanie zrównoważonych wyborów dzięki Epson: wykonanie w 19% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, niski pobór mocy, mniejsze opakowanie i żywotność do 30 000 godzin w trybie ekonomicznym (20 000 godzin w trybie normalnym).
- Natychmiastowa łączność dzięki obsłudze protokołów Apple AirPlay 2 i Miracast: bezproblemowo udostępniaj treści z laptopów, tabletów i smartfonów - w sam raz w przypadku konfiguracji urządzeń w ramach rozwiązań BYOD (ang. Bring Your Own Device) i miejsc współpracy.
Specyfikacja techniczna
| Zoom | Manualny, 2,1x |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,36:1 |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Współczynnik projekcji (min) | 0,79:1 |
| Maksymalna przekątna obrazu | 400 '' |
| Trwałość źródła światła | 20000 h |
| Źródło światła | Laser |
| Maksymalna odległość ekranu | 11.9 m |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 30000 h |
| Minimalna odległość ekranu | 1 m |
| Minimalna przekątna obrazu | 60 '' |
| Kontrast Dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM), 1 x RJ-45 LAN, 1 x Audio out, 1 x HDBaseT, 3 x HDMI, 1 x USB (Type B) Serwisowe, 2 x USB 2.0 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Wymiary | 151 x 440 x 362 mm |
| Poziom hałasu | 36 dB |
| Waga | 9.2 kg |
| Akcesoria w zestawie | Urządzenie podstawowe Kabel zasilający Pilot z bateriami Instrukcja obsługi Skrócona instrukcja uruchomienia |
| Pozostałe parametry | Odległość projekcyjna, system szerokokątny: 1 m - 7 m Odległość projekcyjna, system Tele: 1,8 m - 11,9 m Odległość wyświetlania, tryb szerokokątny/tele: 1,02 m - 11,89 m 21:9 aspect ratio suport A/V mute Automatyczne włączanie Logo użytkownika z możliwośc |
| TCO Certified | Tak |
| Pobór mocy | 388 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | V11HB30040 |
| EAN | 8715946737997 |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Kolor | Biały |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Projekcja | Krótkoogniskowa |
| Jasność | 7000 Lumenów |
| Audio | Tak |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Obiektyw | Optyczny Wartość przesłony obiektywu projekcyjnego: 1,7-2,1 |
| Pełna nazwa | Epson Projektor EB-L790SU ST/LSR/WUXGA/7000L/5m:1/(W)LAN |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










