Epson Projektor EB-L890E LSR/WUXGA(4KE)/8000L/5m:1/WLAN
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Specyfikacja techniczna
| Minimalna przekątna obrazu | 50 '' |
| Zoom | 1,6x |
| Współczynnik projekcji (max) | 2,20:1 |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,35:1 |
| Maksymalna przekątna obrazu | 500 '' |
| Trwałość źródła światła | 20000 h |
| Maksymalna odległość ekranu | 24.4 m |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 30000 h |
| Minimalna odległość ekranu | 1.49 m |
| Kontrast Dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN, 1 x Audio out, 2 x USB 2.0, 1 x RS-232 (COM), 3 x HDMI, 1 x USB (Type B) |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Wymiary | 440 x 340 x 138 mm |
| Poziom hałasu | 36 dB |
| Waga | 8.5 kg |
| Akcesoria w zestawie | Urządzenie podstawowe Kabel zasilający Skrócona instrukcja uruchomienia Pilot z bateriami User guide |
| Pobór mocy | 388 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | V11HB24040 |
| EAN | 8715946737928 |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi, NFC |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Kolor | Biały |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Jasność | 8000 Lumenów |
| Audio | Tak |
| Pełna nazwa | Epson Projektor EB-L890E LSR/WUXGA(4KE)/8000L/5m:1/WLAN |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










