Epson Projektor EB-L890U LSR/WUXGA/8000L/5m:1/WLAN
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Projektor EB-L890U 8 000 lumenów, rozdzielczość WUXGA, ekologiczna kompaktowa konstrukcja, zaprojektowana z myślą o przyszłości z uwzględnieniem zeroemisyjności.
Wysoce funkcjonalny projektor 3LCD o jasności 8 000 lumenów i rozdzielczości WUXGA
- Doskonały projektor o jasności 8 000 lumenów i rozdzielczości WUXGA Idealny do pomieszczeń konferencyjnych, sal wykładowych i nie tylko. Ten kompaktowy, niedrogi projektor laserowy zapewnia wysoką jakość w każdym otoczeniu.
- Kompaktowa konstrukcja ze skalowalnymi obrazami o przekątnej do 500 cali Lekka konstrukcja upraszcza transportowanie i instalację, zapewniając jednocześnie skalowalne obrazy do 500 cali, oraz dając dużą elastyczność instalacji
- Wygodna, bezproblemowa instalacja Dzięki centralnemu umieszczeniu obiektywu z szerokim zakresem lens shiftu i zaawansowanym funkcjom projektor można łatwo skonfigurować i zainstalować w dowolnym miejscu.
- Cicha praca Korzystaj z wysoce wydajnego wyświetlacza o niskim poziomie hałasu 26 dB w trybie ekonomicznym, który zapewnia ciszę i ułatwia skupienie w trakcie prezentacji i na spotkaniu.
- Dokonywanie zrównoważonych wyborów dzięki Epson Wykonanie w 19% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, niski pobór mocy, mniejsze opakowanie i żywotność do 30 000 godzin w trybie ekonomicznym (20 000 godzin w trybie normalnym).
Specyfikacja techniczna
| Maksymalna przekątna obrazu | 500 '' |
| Trwałość źródła światła | 20000 h |
| Maksymalna odległość ekranu | 23.8 m |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 30000 h |
| Minimalna odległość ekranu | 1.4 m |
| Minimalna przekątna obrazu | 50 '' |
| Zoom | Manualny |
| Współczynnik projekcji (max) | 2,20:1 |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,35:1 |
| Kontrast Dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM), 3 x HDMI, 1 x USB (Type B), 2 x USB 2.0 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Wymiary | 440 x 340 x 138 mm |
| Poziom hałasu | 36 dB |
| Waga | 8.5 kg |
| Akcesoria w zestawie | Urządzenie podstawowe Kabel zasilający Skrócona instrukcja uruchomienia Pilot z bateriami Przewodnik użytkownika Karta gwarancyjna |
| TCO Certified | Tak |
| Pobór mocy | 450 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Kod dostawcy | V11HB27040 |
| Kolor | Biały |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Jasność | 8000 Lumenów |
| Audio | Tak |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Obiektyw | OptycznyPrzesunięcie soczewki: ręczna obsługa - pionowo +/- 50 %, poziomo +/- 20 % |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Pełna nazwa | Epson Projektor EB-L890U LSR/WUXGA/8000L/5m:1/WLAN |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










