Epson Projektor EF-62B czarny 4K PRO-UHD/700L/5m:1/1.6kg
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Kompaktowy i bogaty w funkcje, zaprojektowany z myślą o bezproblemowej rozrywce na dużym ekranie - zawsze i wszędzie
- Dźwięk Bose, Bluetooth i Dolby Audio
Zaawansowana, najnowocześniejsza technologia Sound by Bose zapewnia doskonałą jakość dźwięku, a zintegrowane technologie Bluetooth i Dolby Audio zapewniają naprawdę wciągające wrażenia.
- 4K Pro UHD, 700 lumenów, do 3 razy jaśniejsze obrazy
Oszałamiające efekty wizualne dzięki technologii 3LCD x RGB-LED firmy Epson zapewniają bardziej żywe, żywe obrazy.
- Google TV i Asystent Google
Łatwy dostęp do ponad 400 000 filmów i programów telewizyjnych z ulubionych aplikacji i subskrypcji, takich jak Netflix i nie tylko, a wszystko to w jednym miejscu.
- Inteligentna natychmiastowa konfiguracja
Kompaktowa konstrukcja zapewniająca bezproblemowe użytkowanie wewnątrz i na zewnątrz, z łatwą konfiguracją ułatwiającą przenoszenie.
- Wciągająca rozrywka na dużym ekranie
Ekran o przekątnej do 150 cali zapewnia wciągającą rozrywkę w domu lub w podróży. Obsługuje tryb gry, aby zapewnić lepszą rozgrywkę.
- Ekologiczny i opiekuńczy, objęty 5-letnią gwarancją
Firma Epson, światowy lider w dziedzinie projektorów od 2001 roku, oferuje wysoce niezawodne produkty o niskich wymaganiach konserwacyjnych, które zapewniają nawet 10 lat bezproblemowej rozrywki - a wszystko to objęte 5-letnią gwarancją zapewniającą dodatkowy spokój ducha.
Specyfikacja techniczna
| Minimalna przekątna obrazu | 30 '' |
| Zoom | Manualny, Automatyczny (cyfrowy) |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,20:1 |
| Maksymalna przekątna obrazu | 150 '' |
| Trwałość źródła światła | 20000 h |
| Maksymalna odległość ekranu | 4 m |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 20000 h |
| Minimalna odległość ekranu | 0.8 m |
| Kontrast Dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Częstotliwość pionowa max. | 240 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 192 Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI, 1 x USB (Type B) Serwisowe, 1 x USB 2.0, 1 x 3,5 mm minijack |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Wymiary | 199 x 190 x 75 mm |
| Poziom hałasu | 24 dB |
| Waga | 1.6 kg |
| Pobór mocy | 83 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 60 miesięcy |
| Kod dostawcy | V11HB73140 |
| EAN | 8715946741550 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, WiFi |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Kolor | Czarny |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Jasność | 700 Lumenów |
| Audio | Tak |
| Pełna nazwa | Epson Projektor EF-62B czarny 4K PRO-UHD/700L/5m:1/1.6kg |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










