Epson Projektor EF-62N x4K PRO-UHD/700L/5m:1/1.6kg niebieski
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
EF-62N
Kompaktowość i funkcjonalność, niezakłócona rozrywka na dużym ekranie - zawsze i wszędzie
- Sound by Bose, Bluetooth i Dolby Audio: zaawansowana, najnowocześniejsza technologia dźwięku Sound by Bose to najwyższa jakość dźwięku dzięki zintegrowanym technologiom Bluetooth i Dolby Audio, które zapewniają prawdziwie wciągające wrażenia.
- 4K Pro UHD, 700 lumenów, nawet 3-krotnie jaśniejszy obraz: oszałamiająca grafika oparta na technologii 3LCD × RGB-LED firmy Epson zapewnia żywsze obrazy.
- Google TV i Asystent Google: łatwy dostęp do ponad 400 000 filmów i programów z ulubionych aplikacji i telewizji abonamentowych, takich jak Netflix i nie tylko - wszystko w jednym miejscu.
- Inteligentna i szybka konfiguracja: kompaktowa konstrukcja zapewniająca bezproblemowe użytkowanie wewnątrz i na zewnątrz, z łatwą konfiguracją ułatwiającą przenoszenie.
- Wciągająca rozrywka na dużym ekranie: ekran o przekątnej do 150 cali zapewnia wciągającą rozrywkę w domu lub w podróży. Obsługa trybu gry uatrakcyjnia rozgrywkę.
- Świadomość ekologiczna i dbałość poparte 5-letnią gwarancją: firma Epson, lider w dziedzinie projektorów od 2001 roku, oferuje niezawodne produkty niewymagające konserwacji - to nawet 10-letnia wciągająca rozrywka objęta 5-letnią gwarancją, która zapewnia dodatkowy spokój ducha.
Specyfikacja techniczna
| Minimalna przekątna obrazu | 30 '' |
| Zoom | Automatyczny (cyfrowy), Manualny |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,20:1 |
| Źródło światła | Laser |
| Maksymalna przekątna obrazu | 150 '' |
| Trwałość źródła światła | 20000 h |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 20000 h |
| Maksymalna odległość ekranu | 4 m |
| Minimalna odległość ekranu | 0.8 m |
| Kontrast Dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Częstotliwość pionowa max. | 240 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 192 Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) Serwisowe, 1 x USB 2.0, 1 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Wymiary | 199 x 190 x 75 mm |
| Poziom hałasu | 24 dB |
| Waga | 1.6 kg |
| Akcesoria w zestawie | Urządzenie podstawowe Kabel zasilający Skrócona instrukcja uruchomienia Pilot z bateriami Instrukcja obsługi |
| Pobór mocy | 83 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 60 miesięcy |
| Kod dostawcy | V11HB73440 |
| EAN | 8715946741567 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, WiFi |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Kolor | Niebieski |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Jasność | 700 ANSI Lumenów |
| Audio | Tak |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Pełna nazwa | Epson Projektor EF-62N x4K PRO-UHD/700L/5m:1/1.6kg niebieski |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










