Epson Projektor EF-73 LSR BLACK 4K UHD/1000L/5m:1/podstawa
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Luksusowy design w połączeniu z najnowocześniejszymi funkcjami zapewnia wciągającą rozrywkę na dużym ekranie zawsze i wszędzie.
Dźwięk od Bose, Dolby Audio i Bluetooth
Krystalicznie czysty, wypełniający pomieszczenie dźwięk dzięki zintegrowanemu systemowi stereo, zapewniający prawdziwie immersyjne wrażenia. Obsługuje połączenie z zewnętrznymi głośnikami Bluetooth.
Luksusowy design połączony z zaawansowaną technologią
Wykonany z materiałów premium, z eleganckim wzornictwem i nastrojowym oświetleniem LED. Inteligentna funkcja szybkiej konfiguracji umożliwia łatwe, mobilne użytkowanie w dowolnym miejscu.
Bezprzewodowe ładowanie urządzeń mobilnych, elastyczna projekcja i USB Type-C PD
Wbudowana podstawka z funkcją bezprzewodowego ładowania umożliwia obrót o 180° i nachylenie o 60°, co pozwala na łatwe wyświetlanie obrazu na dowolnej powierzchni. Obsługuje zasilanie z mobilnych baterii przez port Type-C.
4K Pro UHD, 1000 lumenów, nawet do 3× jaśniejszy obraz
Oszałamiający obraz dzięki technologii Epson Triple Core Engine, zapewniającej żywe, nasycone kolory na ekranie do 150 cali. Obsługuje tryb ALLM dla lepszych wrażeń podczas grania.
Google TV i Google Assistant
Łatwy dostęp do ponad 400 000 filmów i odcinków seriali dostępnych w ponad 10 000 aplikacji cała Twoja ulubiona rozrywka w jednym miejscu.
Ekologiczne podejście i niezawodność, objęte 5-letnią gwarancją
Epson oferuje wysoce niezawodne, niewymagające częstej konserwacji produkty, zapewniające do 10 lat bezproblemowej rozrywki wszystko objęte 5-letnią gwarancją dla większego spokoju ducha.
Specyfikacja techniczna
| Minimalna przekątna obrazu | 30 '' |
| Zoom | Automatyczny (cyfrowy) |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,20:1 |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Maksymalna przekątna obrazu | 150 '' |
| Trwałość źródła światła | 20000 h |
| Źródło światła | LED |
| Maksymalna odległość ekranu | 4 m |
| Minimalna odległość ekranu | 0.8 m |
| Kontrast Dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Częstotliwość pionowa max. | 240 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 192 Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out, 1 x HDMI, 1 x USB 2.0, 1 x USB (Type B) Serwisowe |
| Wymiary | 190 x 198 x 251 mm |
| Poziom hałasu | 28 dB |
| Waga | 3.9 kg |
| Pozostałe parametry | Inne funkcjeUlepszanie 4K, oświetlenie ambientowe, automatyczna korekcja trapezu (keystone), automatyczne omijanie przeszkód, automatyczne włączanie, automatyczna korekcja kształtu obrazu, automatyczne wyszukiwanie źródła, wbudowany głośnik, Chromecast, z |
| Pobór mocy | 111 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 60 miesięcy |
| Kod dostawcy | V11HC16840 |
| EAN | 8715946744896 |
| Obiektyw | Jasność obiektywu projekcyjnego (liczba F): 1,6 Ogniskowa obiektywu projekcyjnego: 16,6 mm |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, WiFi |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Kolor | Czarny |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Projekcja | Krótkoogniskowa |
| Jasność | 1000 Lumenów |
| Audio | Tak |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Pełna nazwa | Epson Projektor EF-73 LSR BLACK 4K UHD/1000L/5m:1/podstawa |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










