Epson Projektor EH-LS670W 3LCD KD 4KUHD/3600L/5m:1/16:9/biały
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
EH-LS670W
Doświadczenia jakości kinowej w zaciszu własnej kanapy
- Sound by Bose, Bluetooth i Dolby Audio: bogaty, wypełniający pomieszczenie dźwięk oparty na technologiach Sound by Bose i Dolby Audio, wbudowany 2,1-kanałowy głośnik o mocy 20 W z zintegrowaną technologią Bluetooth - zapewnia prawdziwie wciągającą rozrywkę.
- Poprawa jakości obrazu dzięki AI: technologia 3LCD o jasności 3600 lumenów i optymalizacja obrazu oparta na sztucznej inteligencji zapewniają żywe, nawet 3-krotnie jaśniejsze obrazy.
- 4K PRO UHD, 120-calowy, immersyjny obraz na dużym ekranie Immersyjne kinowe wrażenia dzięki krystalicznie czystemu obrazowi, rozmiarowi ekranu do 120 cali i łatwej konfiguracji za pomocą aplikacji Epson Setting Assistant.
- Google TV i Google Assistant: łatwy dostęp do ponad 400 000 filmów i programów z ulubionych aplikacji i telewizji abonamentowych, takich jak Netflix i nie tylko - wszystko w jednym miejscu.
- Tryb gry (ALLM): natychmiastowy dostęp do wszystkich gier - na konsolach, przez streaming i nie tylko - zapewnia doskonałą zabawę, szybko i w elastyczny sposób
- Świadomość ekologiczna i dbałość poparte 5-letnią gwarancją: firma Epson, lider w dziedzinie projektorów od 2001 roku, oferuje niezawodne produkty niewymagające konserwacji - to nawet 10-letnia wciągająca rozrywka objęta 5-letnią gwarancją, która zapewnia dodatkowy spokój ducha.
Specyfikacja techniczna
| Minimalna przekątna obrazu | 60 '' |
| Współczynnik projekcji (max) | 0,62:1 |
| Zoom | 2,5x, Automatyczny (cyfrowy) |
| Współczynnik projekcji (min) | 0,25:1 |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Trwałość źródła światła | 20000 h |
| Źródło światła | Laser |
| Maksymalna przekątna obrazu | 120 '' |
| Maksymalna odległość ekranu | 0.7 m |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 20000 h |
| Minimalna odległość ekranu | 0.3 m |
| Kontrast Dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Częstotliwość pionowa max. | 240 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 192 Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) Serwisowe, 2 x USB 2.0, 3 x HDMI, 1 x Audio out |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Wymiary | 153 x 467 x 400 mm |
| Poziom hałasu | 29 dB |
| Waga | 7.4 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający Pilot z bateriami Urządzenie podstawowe Instrukcja obsługi Skrócona instrukcja uruchomienia |
| Pozostałe parametry | Optymalizacja 4K Funkcja korekcji łuku Automatyczne włączanie Zgodność ze standardem CEC Chromecast Interpolacja klatek Tryb gier GoogleTV Źródło światła o długiej żywotności Point correction Power on button Quick Corner Możliwość połączenia z bezprzewodo |
| Pobór mocy | 193 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 60 miesięcy |
| Kod dostawcy | V11HB82040 |
| EAN | 8715946742656 |
| Audio | Tak |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Obiektyw | Wartość przesłony obiektywu projekcyjnego: 1,6m |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi, Bluetooth |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Kolor | Biały |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Projekcja | Ultrakrótkoogniskowa |
| Jasność | 3600 Lumenów |
| Pełna nazwa | Epson Projektor EH-LS670W 3LCD KD 4KUHD/3600L/5m:1/16:9/biały |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










