Epson Projektor EH-LS9000B 3LCD/4KUHD/2200AL/2.5mln:1/czarny
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
EH-LS9000B
Projektor laserowy 4K to idealne rozwiązanie na wieczory filmowe
- Projektor laserowy 4K do kina domowego: przenieś duży ekran do domu dzięki rozdzielczości 4K (3840 × 2160) i trwałemu laserowemu źródłu światła.
- Udoskonalony ruch i szczegółowość dla miłośników filmów: interpolacja klatek 4K i superrozdzielczość zapewniają ostrość i płynność akcji. HDR10+ zapewnia żywy, realistyczny obraz.
- Głęboki kontrast i wierne odwzorowanie kolorów: doświadcz immersyjnych filmów z żywymi tonami i wysokim współczynnikiem kontrastu dynamicznego 2 500 000:1.
- Elastyczna instalacja w salach kinowych: zmechanizowane przesunięcie obiektywu, zoom i ostrość umożliwiają łatwą konfigurację w dedykowanych środowiskach kina domowego.
- Pamięć obiektywu dla różnych formatów ekranu: przełączanie między typami treści za pomocą 10 zapisanych ustawień obiektywu dla różnych proporcji obrazu.
- Długotrwała wydajność, niskie koszty utrzymania: technologia laserowa oznacza stałą jakość obrazu i więcej czasu spędzanego na oglądaniu filmów.
Specyfikacja techniczna
| Minimalna przekątna obrazu | 50 '' |
| Zoom | Motorized, 2,1x |
| Współczynnik projekcji (max) | 2,84:1 |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Tak |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,35:1 |
| Źródło światła | Laser |
| Maksymalna przekątna obrazu | 300 '' |
| Trwałość źródła światła | 20000 h |
| Maksymalna odległość ekranu | 6.3 m |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 20000 h |
| Minimalna odległość ekranu | 3 m |
| Kontrast Dynamiczny | 2 500 000:1 |
| Częstotliwość pionowa max. | 480 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 384 Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM), 1 x RJ-45 LAN, 2 x HDMI, 1 x USB (Type B) Serwisowe, 2 x USB 2.0, 1 x 12V Trigger |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Wymiary | 193 x 520 x 447 mm |
| Poziom hałasu | 30 dB |
| Waga | 12.7 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający Pilot z bateriami Instrukcja obsługi |
| Pozostałe parametry | A/V mute Włączanie/wyłączanie bezpośrednie Interpolacja klatek Pozioma i pionowa korekcja geometrii obrazu Pamięć pozycji obiektywu Źródło światła o długiej żywotności Quick Corner |
| Pobór mocy | 302 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 60 miesięcy |
| Kod dostawcy | V11HC13180 |
| EAN | 8715946742717 |
| Obiektyw | Wartość przesłony obiektywu projekcyjnego: 2-3 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Kolor | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 800:1 |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Jasność | 2200 Lumenów |
| Audio | Nie |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Pełna nazwa | Epson Projektor EH-LS9000B 3LCD/4KUHD/2200AL/2.5mln:1/czarny |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










