Epson Projektor EH-LS970B laser 4K/4000L/5m:1/WiFi6E/AI czarny
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Projektor EH-LS970B laser 4K/4000L/5m:1/WiFi6E/AI czarny
- Rozdzielczość kina domowego 4K napędzana przez AI : rozdzielczość 4K z ultra jasnością 4000 lumenów, oparta na technologii laserowej 3LCD firmy Epson i wzbogacona o przetwarzanie obrazu AI, zapewniająca żywe, realistyczne wizualizacje - nawet do 3× jaśniejsze.
- Dźwięk od Bose, Dolby Audio i łączność Bluetooth: krystalicznie czysty, wypełniający pomieszczenie dźwięk napędzany przez Sound by Bose i Dolby Audio, z wbudowanym głośnikiem 20W 2.1ch, zapewniający naprawdę immersyjne doświadczenie.
- 150 cali kinowych wrażeń: immersyjne, połączone doświadczenia kinowe z zachwycającym obrazem, ekranem do 150" oraz łatwą konfiguracją dzięki aplikacji Epson Setting Assistant.
- Google TV i Google Assistant: łatwy dostęp do ponad 400 000 filmów i programów z ulubionych aplikacji i subskrypcji, takich jak Netflix i inne - wszystko w jednym miejscu.
- Tryb Gaming (ALLM): natychmiastowy dostęp do wszystkiego, co związane z grami - konsole, streaming i nie tylko - dla szybkiej, płynnej i elastycznej rozgrywki.
Specyfikacja techniczna
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Współczynnik projekcji (min) | 0,16:1 |
| Źródło światła | Laser |
| Maksymalna przekątna obrazu | 150 mm |
| Trwałość źródła światła | 20000 h |
| Maksymalna odległość ekranu | 0.5 m |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 20000 h |
| Minimalna odległość ekranu | 0.3 m |
| Minimalna przekątna obrazu | 80 mm |
| Zoom | Automatyczny (cyfrowy) |
| Współczynnik projekcji (max) | 0,40:1 |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Kontrast Dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Częstotliwość pionowa max. | 480 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 384 Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) Serwisowe, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB 2.0, 1 x SPDIF out, 3 x HDMI |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Wymiary | 156 x 341 x 695 mm |
| Poziom hałasu | 29 dB |
| Waga | 12.4 kg |
| Pobór mocy | 268 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 60 miesięcy |
| Kod dostawcy | V11HB83140 |
| EAN | 8715946744681 |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Kolor | Czarny |
| Kontrast statyczny | 2 000:1 |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Projekcja | Ultrakrótkoogniskowa |
| Jasność | 4000 Lumenów |
| Audio | Tak |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Obiektyw | Przysłona obiektywu projekcyjnego: F/1,8 Ogniskowa obiektywu projekcyjnego: 2,3 mm |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi, Bluetooth |
| Pełna nazwa | Epson Projektor EH-LS970B laser 4K/4000L/5m:1/WiFi6E/AI czarny |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










