Epson Projektor EH-QB1000B 3LCD/4K/3300L/5m:1/LASER/Czarny
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
EH-QB1000B
Oszałamiające zanurzenie w jakości 4K
- Doskonała domowa rozrywka - Najnowocześniejsza technologia wielkoekranowa, idealna do filmów, sportu i gier w jasnym środowisku
- Jasne obrazy do 300 cali - Źródło lasera 3LCD, 3 300 lm, 4K (piksele 8,3 m), idealne do pracy w każdej jasnej przestrzeni
- Funkcje zaawansowane - Interpolacja klatek 4K, HDR10+, 4K/120 Hz i automatyczny tryb niskiego opóźnienia
- Łatwe instalacja i obsługa - Elastyczne pozycjonowanie, zoom i fokus z napędem
- Wygodne zarządzanie - Pełna kontrola IP dzięki Crestron, Control4 i łączności przewodowej LAN
Model EH-QB1000B, zasilany laserem 3LCD, zapewnia jasne (3 300 lm) obrazy o przekątnej do 300 cali w rozdzielczości 4K (3840 × 2160). Zapewnia również współczynnik kontrastu dynamicznego 5 000 000:1 oraz inne funkcje zwiększające jakość obrazu, takie jak interpolacja klatek 4K, superrozdzielczość, dynamiczne mapowanie tonów i HDR10+, aby zapewnić absolutnie najlepsze wrażenia rozrywkowe - od filmów i transmisji sportowych po gry, w dowolnej przestrzeni multimedialnej.
Specyfikacja techniczna
| Maksymalna odległość ekranu | 6.3 m |
| Minimalna odległość ekranu | 3 m |
| Minimalna przekątna obrazu | 50 '' |
| Zoom | Automatyczny (cyfrowy) |
| Współczynnik projekcji (max) | 2,84:1 |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Tak |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,35:1 |
| Maksymalna przekątna obrazu | 300 '' |
| Trwałość źródła światła | 20000 h |
| Kontrast Dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 480 Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x mini USB (Type B), 1 x RJ-45 LAN, 2 x HDMI, 1 x RS-232 (COM), 2 x USB 2.0 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Wymiary | 520 x 447 x 193 mm |
| Poziom hałasu | 32 dB |
| Waga | 12.8 kg |
| Akcesoria w zestawie | Pokrywa kabli Kabel zasilający Pilot z bateriami Przewodnik użytkownika Karta gwarancyjna |
| Pobór mocy | 285 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 60 miesięcy |
| Kod dostawcy | V11HB23180 |
| EAN | 8715946733548 |
| Kolor | Czarny |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Jasność | 3300 Lumenów |
| Audio | Nie |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Obiektyw | Odległość ogniskowa: 22,5 mm - 46,7 mm Wartość przesłony obiektywu projekcyjnego: 2 - 3 Migawka mechaniczna |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Pełna nazwa | Epson Projektor EH-QB1000B 3LCD/4K/3300L/5m:1/LASER/Czarny |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










