Epson Projektor EH-TW840 3LCD/FHD/4000L/16k:1/Miracast
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
EH-TW840 Przystępny cenowo projektor o dużej przekątnej i wysokiej widoczności do domu i małego biura.
- Duży obraz o wysokiej widoczności - Dzięki możliwości wyświetlania obrazu o przekątnej do 337 cali doskonale sprawdza się w immersyjnej rozrywce domowej lub dynamicznych prezentacjach biznesowych z funkcją dzielenia ekranu.
- Jaśniejsze i żywe obrazy - Dzięki technologii 3LCD firmy Epson zapewniającej równomierne natężenie światła barwnego (CLO) i białego wynoszące 4 000 lumenów wyświetlane obrazy są jak żywe, z wyrazistymi detalami cieni
- Wyjątkowo trwałe rozwiązanie - Trwałe źródło światła tego modelu zapewnia żywotność projektora nawet do 18 lat
- Wbudowane głośniki - Wbudowany głośnik mono o mocy 2 W zapewnia głośny i klarowny dźwięk nawet w większych pomieszczeniach, dzięki czemu nie musisz przygotowywać dodatkowych głośników
- Więcej opcji łączności - Wyposażony w 2 porty HDMI w celu łatwego podłączenia wielu urządzeń, z obsługą funkcji dzielenia ekranu
- Niesamowicie łatwa konfiguracja - Funkcja automatycznego włączenia zapewnia łatwą konfigurację dzięki wykrywaniu sygnałów z podłączonych urządzeń i automatycznemu uruchamianiu urządzenia
Ten przystępny cenowo projektor lampowy Full HD zapewnia immersyjną rozrywkę w domu oraz umożliwia prowadzenie dynamicznych prezentacji firmowych. Ten kompaktowy i lekki projektor wyposażony jest w zaawansowane funkcje i umożliwia wyświetlanie imponującego obrazu o przekątnej 337 cali. Dzięki technologii 3LCD firmy Epson oraz natężeniu światła barwnego (CLO) wynoszącemu 4 000 lumenów wyświetlane obrazy są jak żywe, z wyrazistymi detalami cieni - nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach.
Specyfikacja techniczna
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,21:1 |
| Maksymalna przekątna obrazu | 337 '' |
| Trwałość źródła światła | 6000 h |
| Maksymalna odległość ekranu | 1.92 m |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 12000 h |
| Minimalna odległość ekranu | 1.6 m |
| Minimalna przekątna obrazu | 34 '' |
| Zoom | 1,0x, Manualny, 1,2x |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,45:1 |
| Częstotliwość pionowa max. | 240 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 192 Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack, 2 x HDMI, 1 x USB (Type B) Serwisowe, 1 x USB 2.0 |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Wymiary | 302 x 252 x 92 mm |
| Poziom hałasu | 37 dB |
| Waga | 2.7 kg |
| Akcesoria w zestawie | Urządzenie podstawowe Kabel zasilający Skrócona instrukcja uruchomienia Pilot z bateriami Instrukcja obsługi |
| Pobór mocy | 284 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Kod dostawcy | V11HB63040 |
| EAN | 8715946738604 |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Kolor | Biały |
| Kontrast statyczny | 16 000:1 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Jasność | 4000 Lumenów |
| Audio | Tak |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Obiektyw | Wartość przesłony obiektywu projekcyjnego: 1,49 - 1,72 Odległość ogniskowa: 16,9 mm - 20,28 mm Przesunięcie: 13:1 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Miracast |
| Pełna nazwa | Epson Projektor EH-TW840 3LCD/FHD/4000L/16k:1/Miracast |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










