Epson Projektor laserowy EB-L210W 3LCD/WXGA/4500L/2.5m:1/4.2kg
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Epson EB-L210W Bezprzewodowy projektor laserowy
Przystępny cenowo, prosty w użyciu projektor laserowy z łącznością bezprzewodową i wbudowanymi głośnikami.
Nasz nowy jasny projektor biznesowy z rozdzielczością HD-ready WXGA umożliwia przedstawianie prezentacji w rozdzielczości Full HD z ostrym obrazem i żywymi kolorami w każdej sali konferencyjnej. Model EB-L210W został zaprojektowany z myślą o przesyłaniu strumieniowym i udostępnianiu treści za pomocą bezprzewodowej sieci LAN, funkcji Screen Mirroring oraz funkcji dzielenia ekranu, która pozwala wyświetlać obrazy z dwóch lub czterech źródeł na jednym projektorze.
Znakomita jakość
Kompaktowy projektor laserowy WXGA o wysokim współczynniku kontrastu wynoszącym 2 500 000:1 i technologia 3LCD zapewnia doskonałą jakość obrazu, a równie wysokie natężenie światła barwnego i białego pozwala na wyświetlanie prezentacji nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach.
Prosta konfiguracja i opcje łączności
Funkcja automatycznego włączania zasilania MTR przez wykrywanie sygnału wideo HDMI oraz szereg opcji łączności, w tym podwójny port HDMI i wbudowana bezprzewodowa sieć LAN do strumieniowego przesyłania treści z laptopów lub urządzeń mobilnych z funkcją Screen Mirroring (Miracast) - obsługa kodu PIN i wyświetlanie nazwy użytkownika okna dialogowego po podłączeniu Miracast do projektora umożliwiają nauczycielowi zablokować zakłócenia ze strony uczniów podczas wyświetlania obrazu. Zasilacz USB (2 A) dla łatwego podłączenia do inteligentnego urządzenia. Obsługa oprogramowania iProjection zapewnia łączność z innymi urządzeniami przenośnymi i udostępnianie treści.
Brak problemów i trwałość
Wyjątkowa niezawodność i czas eksploatacji nawet do 30 000 godzin w trybie ekonomicznym (20 000 godzin w trybie normalnym) oznaczają, że możesz dłużej z niego korzystać. Projektor EB-L210W jest objęty 5-letnią gwarancją.
Wartościowa wszechstronność
Oprogramowanie Epson iProjection jest zgodne z wiodącymi platformami i pozwala podłączyć do 50 urządzeń i podzielić ekran, a funkcja dzielenia ekranu pozwala zaoferować wartość dodaną.
Najważniejsze cechy:
- Projektor o jasności 4500 lumenów - Wyraziste obrazy i jasne kolory, nawet w dobrze oświetlonych pomieszczeniach.
- Projektor laserowy - Praktycznie bezobsługowe działanie nawet przez 30 000 godzin (tryb ekonomiczny).
- Przesyłanie strumieniowe i udostępnianie treści - Bezprzewodowy, funkcja automatycznego włączania zasilania MTR przez HDMI i łatwe podłączanie do inteligentnego urządzenia.
- Niezawodność w działaniu bez serwisowania - Elastyczny, kompaktowy projektor laserowy jest objęty 5-letnią gwarancją.
- Kompletne rozwiązanie - Model EB-L210W, dzięki niewiarygodnemu współczynnikowi kontrastu wynoszącemu 2 500 000:1, zapewnia żywe, realistyczne obrazy z wyraźnymi detalami cieni i głębokimi odcieniami czerni.
Specyfikacja techniczna
| Maksymalna przekątna obrazu | 300 '' |
| Trwałość źródła światła | 20000 h |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 30000 h |
| Minimalna przekątna obrazu | 30 '' |
| Zoom | Manualny, 1,0x, 1,62x |
| Współczynnik projekcji (max) | 2,26:1 |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,41:1 |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 100 Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x Composite, 1 x USB 2.0, 1 x RS-232 (COM), 1 x RJ-45 LAN, 1 x Audio out, 2 x 15-pin D-Sub, 3 x 3,5 mm minijack, 2 x HDMI |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Wymiary | 325 x 299 x 90 mm |
| Poziom hałasu | 37 dB |
| Waga | 4.2 kg |
| Akcesoria w zestawie | Urządzenie podstawowe HDMI Cable 1.8m Kabel zasilający Pilot z bateriami |
| TCO Certified | Tak |
| Pobór mocy | 260 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 60 miesięcy |
| Kod dostawcy | V11HA70080 |
| EAN | 8715946715476 |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Kolor | Biały |
| Kontrast statyczny | 2 500 000:1 |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 (WXGA) |
| Jasność | 4500 ANSI Lumenów |
| Audio | Tak |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Obiektyw | Obiektyw optyczny Odległość ogniskowa: 18,2 mm - 29,1 mm Przesunięcie: 10:1 |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct, WiFi |
| Pełna nazwa | Epson Projektor laserowy EB-L210W 3LCD/WXGA/4500L/2.5m:1/4.2kg |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










