Epson Projektor mini laser EF-61G FHD/700L/5m:1/1.6kg zielony
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Projektor mini laser EF-61G
Kompaktowość i funkcjonalność, niezakłócona rozrywka na dużym ekranie - zawsze i wszędzie
- Sound by Bose, Bluetooth i Dolby Audio: zaawansowana, najnowocześniejsza technologia dźwięku Sound by Bose to najwyższa jakość dźwięku dzięki zintegrowanym technologiom Bluetooth i Dolby Audio, które zapewniają prawdziwie wciągające wrażenia.
- Full HD, 700 lumenów, nawet 3-krotnie jaśniejszy obraz: oszałamiająca grafika oparta na technologii 3LCD × RGB-LED firmy Epson zapewnia żywsze obrazy.
- Google TV i Asystent Google: łatwy dostęp do ponad 400 000 filmów i programów z ulubionych aplikacji i telewizji abonamentowych, takich jak Netflix i nie tylko - wszystko w jednym miejscu.
- Inteligentna i szybka konfiguracja: kompaktowa konstrukcja zapewniająca bezproblemowe użytkowanie wewnątrz i na zewnątrz, z łatwą konfiguracją ułatwiającą przenoszenie.
- Wciągająca rozrywka na dużym ekranie: ekran o przekątnej do 150 cali zapewnia wciągającą rozrywkę w domu lub w podróży. Obsługa trybu gry uatrakcyjnia rozgrywkę.
- Świadomość ekologiczna i dbałość poparte 5-letnią gwarancją: firma Epson, lider w dziedzinie projektorów od 2001 roku, oferuje niezawodne produkty niewymagające konserwacji - to nawet 10-letnia wciągająca rozrywka objęta 5-letnią gwarancją, która zapewnia dodatkowy spokój ducha.
Specyfikacja techniczna
| Minimalna przekątna obrazu | 30 '' |
| Zoom | Automatyczny (cyfrowy) |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,20:1 |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Tak |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,20:1 |
| Maksymalna przekątna obrazu | 150 '' |
| Trwałość źródła światła | 20000 h |
| Źródło światła | Laser |
| Maksymalna odległość ekranu | 4 m |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 20000 h |
| Minimalna odległość ekranu | 0.8 m |
| Kontrast Dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI, 1 x USB (Type B) Serwisowe, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB 2.0 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Wymiary | 75 x 190 x 190 mm |
| Poziom hałasu | 24 dB |
| Waga | 1.6 kg |
| Akcesoria w zestawie | Urządzenie podstawowe Kabel zasilający Pilot z bateriami Instrukcja uruchomienia Instrukcja obsługi |
| Pozostałe parametry | App Store Apps Automatyczna korekta trapezu Automatyczne wyszukiwanie źródła obrazu Automatyczne włączanie Chromecast eARC Funkcja dopasowania do ekranu Google Home Google TV HDR (High Dynamic Range) HDR10 HLG Interpolacja klatek Keystone HV Korekcja krzy |
| Pobór mocy | 83 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 60 miesięcy |
| Kod dostawcy | V11HB72340 |
| EAN | 8715946741543 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi, Bluetooth |
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Kolor | Zielony |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Jasność | 700 Lumenów |
| Audio | Tak |
| Pełna nazwa | Epson Projektor mini laser EF-61G FHD/700L/5m:1/1.6kg zielony |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










