Epson Projektor mini laser EF-71 biały z podstawą FHD/700L/5m:1
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
EF-71
Elastyczność i funkcjonalność, niezakłócona rozrywka na dużym ekranie - zawsze i wszędzie
- Sound by Bose, Bluetooth i Dolby Audio: zaawansowana, najnowocześniejsza technologia dźwięku Sound by Bose to najwyższa jakość dźwięku dzięki zintegrowanym technologiom Bluetooth i Dolby Audio, które zapewniają prawdziwie wciągające wrażenia.
- Full HD, 700 lumenów, nawet 3-krotnie jaśniejszy obraz: oszałamiająca grafika oparta na technologii 3LCD × RGB-LED firmy Epson zapewnia żywsze obrazy.
- Google TV i Asystent Google: łatwy dostęp do ponad 400 000 filmów i programów z ulubionych aplikacji i telewizji abonamentowych, takich jak Netflix i nie tylko - wszystko w jednym miejscu.
- Elastyczna projekcja dzięki inteligentnej, natychmiastowej konfiguracji: płynne działanie w pomieszczeniach i na zewnątrz oraz automatyczna konfiguracja ułatwiająca przenoszenie. Regulowana podstawa o obrocie 180° i nachyleniu 90° umożliwia projekcję na dowolnej powierzchni - w domu lub w podróży.
- Wciągająca rozrywka na dużym ekranie: ekran o przekątnej do 150 cali zapewnia wciągającą rozrywkę w domu lub w podróży. Obsługa trybu gry uatrakcyjnia rozgrywkę.
- Świadomość ekologiczna i dbałość poparte 5-letnią gwarancją: firma Epson, lider w dziedzinie projektorów od 2001 roku, oferuje niezawodne produkty niewymagające konserwacji to nawet 10-letnia wciągająca rozrywka objęta 5-letnią gwarancją, która zapewnia dodatkowy spokój ducha.
Specyfikacja techniczna
| Minimalna przekątna obrazu | 30 '' |
| Zoom | Automatyczny (cyfrowy) |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,20:1 |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Tak |
| Maksymalna przekątna obrazu | 150 '' |
| Trwałość źródła światła | 20000 h |
| Źródło światła | LED |
| Maksymalna odległość ekranu | 4 m |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 20000 h |
| Minimalna odległość ekranu | 0.8 m |
| Kontrast Dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Częstotliwość pionowa max. | 240 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 192 Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI, 1 x USB (Type B) Serwisowe, 1 x USB 2.0 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Wymiary | 249 x 190 x 190 mm |
| Poziom hałasu | 23 dB |
| Waga | 4 kg |
| Akcesoria w zestawie | Urządzenie podstawowe Kabel zasilający Skrócona instrukcja uruchomienia Pilot z bateriami Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna |
| Pobór mocy | 135 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 60 miesięcy |
| Kod dostawcy | V11HB79040 |
| EAN | 8715946741581 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, WiFi |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Kolor | Biały |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Jasność | 700 Lumenów |
| Audio | Tak |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Pełna nazwa | Epson Projektor mini laser EF-71 biały z podstawą FHD/700L/5m:1 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










