Gembird Adapter 4K Mini DP na HDMI Czarny
zapytaj o dostępność, +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Adapter 4K Mini DisplayPort na HDMI
Mini DisplayPort jest także kompatybilny ze złączami wyświetlacza Apple Thunderbolt (TM).
Umożliwia podłączenie monitora lub rzutnika HDMI do portu miniDP Twojego notebooka (np. MacBooka)
Obsługuje rozdzielczość wideo 4K
Specyfikacja techniczna
| Zastosowanie | Audio • Komputerowy • Wideo |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Żeńska |
| Złącza #2 | Mini DisplayPort Męska |
| Kolor | Czarny |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Rodzaj | Adapter |
| Długość przewodu | 15 mm |
| Pozostałe parametry | Rozdzielczość wideo: do 3840 x 2160 x 30 Hz Pobór mocy: 400 mW w trybie aktywnym, 15 mW w trybie czuwania |
| Wymiary | 45 x 20 x 15 mm |
| Waga | 10 g |
| Pełna nazwa | Gembird Adapter 4K Mini DP na HDMI Czarny |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










